Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám túltenni magam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám túltenni magam?

Figyelt kérdés
két éve szeretem már és többször is együtt voltunk..ám jött a nyár,a ballagás és mindennek vége lett..annyira szeretem és borzalmasan hiányzik már most..mit kéne tennem hogy me fájjon ennyire?mindent vele terveztem el és most egyszercsak vége..
2016. júl. 8. 18:19
 1/3 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg elvonni a figyelmedet, csináld amit szeretsz csinálni, ami le tudja kötni a gondolataidat... de hidd el, az idő segít. Egy idő után el tudod felejteni és még meg fogsz ismerni új embereket is... sok sikert és kitartást:)
2016. júl. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írj rá! biztosan szeret ő is még, Ha ennyire szereted ne hagyd hogy más elvegye,Még kibékülhettek és boldogak lehettek!
2016. júl. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha gondolod elmesélheted privátban hogy mért szakítottatok, talán jobban tudok segíteni, am a 2-es vagyok
2016. júl. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!