Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám könnyen elfelejt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám könnyen elfelejteni/túltenni magam rajta?

Figyelt kérdés
23/F Beleszerettem az egyik évfolyamtársnőmbe, és hosszú próbálkozás után szerelmi csalódás lett a vége. Mit javasoltok, hogyan felejtsem el annak ellenére, hogy az órarend miatt minden nap látom? Van valami ötletetek/praktikátok ami ilyenkor beválik?

2016. febr. 17. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Szabadidődben kösd le magad valamivel, gondolj arra, hogy nem is lenne vele jó.

Nekem épp ez vált be most, hogy a sok rossz dologra gondolok.

Az órarendet nem tudod sajnos megváltoztatni, csak próbálj ne figyelni rá.

2016. febr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én munkatárssal jártam így. 6 hónapig eszembe se jutott úgy nézni rá, mint pasira, mindig is aranyosnak tartottam de nem gondoltam hogy egy súlycsoportban lennénk. Aztán elkezdtünk beszélgetni, elkezdett nekem udvarolni és én egy kettő belezúgtam. 3szor hívott el randira, de végül egyszer se vitt el soha.

Ennek már három hónapja. Most is irogat még neten, kérdezi hogy vagyok.. Munkában naponta látom. Nagyon nehéz, de eldöntöttem, hogy jobbat érdemlek ennél. Olyat, aki nem csak hiteget, hanem komolyan is gondolja hogy meg szeretne ismerni.

2016. febr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!