Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem szeretek futni járni mert...

Nem szeretek futni járni mert nagyon feszélyezve érzem magam, amiatt hogy bámulnak esetleg, hogy milyen bénán futok. Ezért este sötétben szoktam, de akkor meg félek. Hogyan tudnám ezen túltenni magam?

Figyelt kérdés
Hajnalban kéne, bár akkor is sokan járkálnak a környékünkön, ezért megint csak kínosan érzem magam. Nem tudok nem foglalkozni ezzel, meg lexarni mit szólnak, mert ahogy írtam, úgy érzem, idétlenül futok, nem profi a mozgásom, és emiatt van is mit kikacagni rajtam... Pedig maga futás nem esik nehezemre egyáltalán, sőt.
2016. márc. 29. 21:45
 1/3 anonim válasza:
Senki sem fog kiröhögni amiatt, hogy futsz, egyáltalán nem szégyen az, ha valaki sportol.
2016. márc. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj le nappal futni, 2-3 alkalom és nem fogod cikinek érezni... Elsőre mindenki cikinek érzi.
2016. márc. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
El kell, hogy szomorítsalak: senkit nem érdekel, hogy futsz. Az emberek kb. lesz.rnak. Mindenki megy az utcán, és a saját gondolataival van elfoglalva.
2016. márc. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!