Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ezt miert csinalja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt miert csinalja?

Figyelt kérdés

Szoval fel eve ismerek egy fiut aki nagyon tetszik. Nem bekepzeltsegbol mondom de mindenki azt mondja korulottem hogy en is tetszem neki. Egyszer megfogta a kezem. Mikor egyedul ultem a fuben odajott hozzam, leult mellem es beszelgettunk. Minden nap talalkozunk. Tobbszor megfogta mar a vallam es a fenekem. Rengetegszer nevettet. Galacsibokkal dobal. Tobbszor talalkozott a tekintetunk is. Egyszer mikor a tanar le akart szidni elvitte helyettem a balhet. Valamint mar vagy ket hete napi szinten beszelgetunk facebookon. Az esetek 75%ban o irt ram. Ma en irtam ra. Kerdeztem tole valamit amire valaszolt. En erre irtam egy kijelentest. Oke nem kerdes meg semmi de akkkr is. Kiirta a telefonom hogy latta az uzim viszont semmit nem irt. Oke nem kene kiakadnom mert a kerdesemre valaszolt, de konkretan ket percig beszelgettunk es nem ir semmit. Marmint a valasza utan mar nem irt semmit amikor meg mindig elerheto es eddig mondig ugy volt hogy tok jol elbeszelgettunk es valamelyikunk mindig kerdezett valamit. Mkstmeg irtam valamit latta es nem ir semmit. Szerintetek ez miert van? Elore is koszi a valszokat!

15/L



2016. júl. 8. 20:17
 1/3 likebike ***** válasza:
Nem kell a dolgokat ennyire túlmisztifikálni:).Lehet azt jelzi,hogy fent van,de közben nincs is a kezében a telefon.Vagy ha mégis,akkor nincs kedve beszélgetni éppen,esetleg mással chatel,de ezt ne akarja elmondani,mert nem akar megbántani.Nem lóghat mindenki mindennap a facen,itt a nyár,nem fog bent ülni és telefonozni.
2016. júl. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen csak rossz kedve van.. amúgy nem értem: " mert a kerdesemre valaszolt, de konkretan ket percig beszelgettunk es nem ir semmit. Marmint a valasza utan mar nem irt semmit amikor meg mindig elerheto "

ha jól értelmezem és válaszolt a kérdésedre akkor hol a probléma most nincs kedve irogatni lehet úgy felejtette a facebookját stb.. pl én már több órája ki voltam jelentkezve face-ről és az ismerőseimnek mindnek azt jelezte ,hogy elérhető vagyok.. Tehát szerintem semmi rosszat nem vétett a fiú..Viszont tisztáznotok kéne ,hogy most csak tapizni akar vagy tényleg bejössz neki"mert ez a kivédett a tanárnál dolog eléggé annak tűnik":.

Remélem segítettem:)

2016. júl. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat! Most egy kicsit megnyugodtam:)
2016. júl. 8. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!