Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akit elég jol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tibi2002 kérdése:

Van egy lány akit elég jol ismerek már, és nagyon szeretnék vele összejönni. Mit mondjak neki? Hogyan valljak neki szerelmet ugy hogy kozbe ne sűlljek fel? Normális válaszokat kérnék! 15/F

Figyelt kérdés
2016. júl. 10. 01:43
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Ha jól ismered miért kérdezed meg? Legyen fantáziád. Tereld erre a témát, aztán; ''Figyu, Icu , szeretlek. Komolyan. Kellesz nekem, mint halnak a víz.''
2016. júl. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen jol ismerem de o meg nem tudja hogy szeretem. Hivtam mar el setalni, fagyiztunk, meg ittunk jegkasat, nagyon jo volt, majdnem odahajoltam hozza a nap vegen hogy megcsokoljam, de enyhen szolva a sz@r is belem allt. O csak baratkent gondol ram egyenlore, nem tudom hogyha szerelmet vallok neki akkor ez jo vagy rossz iranyba valtozni fog-e
2016. júl. 10. 03:30
 3/8 A kérdező kommentje:
Olyat erzek iranta amit mas irant soha es egyik baratnomnel se ereztem ilyen bizsergest az egesz testemben. Nagyon szeretem, es igazabol mar jartam vele 2 napig, ugy fel eve, de azota volt egy masik kapcsolatom, viszont annak vege es nekem nem kell mas csak Brigi (14/L)
2016. júl. 10. 03:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Ismerős a szitu.Én is őrülten szerelmes vagyok egy sracba.Csak nem merem neki elmondani.És félek hogy már késő... 😢
2016. júl. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"sűlljek" Nos, azt hiszem az írásos vallomástételt már kizárhatjuk :D

Talán nem kell rögtön a szerelemmel kezdeni. Ha bátortalan vagy, először csak bókolj neki. Mondd el ha tetszik benne valami. A kinézetét, a haját, a ruháját, hogy csinos... Aztán mondd neki hogy tetszik. Figyeld a visszajelzéseit, és ha van, akkor egy idő után könnyebb lesz mondani, hogy szereted :)

2016. júl. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A lany kommentelonek kuldom: Mond el neki mert ha telleg keso lesz, akkor latni fogod mas lannyal ami nem lesz jo erzes. Ezert nem szeretem az ilyet sokaig elhuzni mert ha nem latja az igyekezetet akkor mast keres es vege van
2016. júl. 11. 00:20
 7/8 A kérdező kommentje:
10:52 Koszi a tippet. Fogok probalkozni
2016. júl. 11. 00:21
 8/8 A kérdező kommentje:
Tehat jartam Brigivel 2 napig, a randinkon szakitott velem, (az elso randinkon) tegnap elott elhivtam fagyizni, azt mondta van pasija, minden rokona azt mondja hogy nincs, ugyhogy eselyem az van. De felek en is.
2016. júl. 11. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!