Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van még esélyem ezek után?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem ezek után?

Figyelt kérdés

A kérdés elég nagyvonalú önmagában...

Szóval én már lassan egy éve elkezdtem érezni valamit egy lány osztálytársam iránt. A tanév elején közeledett hozzám, elég hamar nagyon jó barátok lettünk. Ő neki volt barátja, viszont engem rengeteg titkába avatott bele, gyakorlatilag jobban ismertem, mint a szerencsés...

Eleinte nagyon naiv voltam, és elvakított az a bizonyos rózsaszín köd. Be is vallottam neki egészen hamar az érzéseimet, még amikor volt barátja. Azt gondoltam ő is érzi, de sajnos nem így volt...

Aztán jött sok veszekedés, konfliktusok, de közben mindig ott voltunk egymás mellett... Ha baj volt, ő mindig nekem mondta először, ha nagy öröm érte, elsőként értesített róla. Amikor szakított a barátjával, az után közvetlen is találkoztunk.

Én, főleg azt látva, hogy ez után sem jövünk össze, gyakorlatilag teljesen összeomlottam, és igazából a téli hónapokban főként viszonylag rideg volt a kapcsolatunk.

Aztán mostanában kezdtem egy kicsit más oldalamat megmutatni neki, vagyis nem is más oldalamat, inkább az új oldalamat ( mert megváltoztam ). Nagyon-nagyon mély, személyes dolgokról is képesek vagyunk beszélni, 14 éves létünkre 18+-os-nak kategorizált témákról is. A mi barátságunkban vannak apró elemek, amik egy kicsit mintha kapcsolatra emlékeztetnének.

Ő most újból fél év türelmet kért tőlem, hogy egy tényleges kapcsolat kérdésére igennel, vagy nemmel feleljen-e. Jövőre már nem leszünk osztálytársak, távol fogunk tanulni egymástól, de hetente, amikor hazajön, mindig találkozni szeretnénk. Én arra gondoltam, hogy lehet jobbnak látja, ha akkor jövünk össze, ha nem vagyunk osztálytársak, de lehet csak eltávolodni akar, és ezzel csak reményt adott.

Viszont neki is nagyon fontos a barátságunk, és nem szeretne elveszíteni. Gyakran szoktunk találkozni egyébként...


Elnézést a kicsit kusza fogalmazásért, remélem sikerült szavakba öntenem a lényeget. Szóval szerintetek lehet esély egy kapcsolatra, vagy ez már csak hitegetés, és örök barátzónába lettem zárva?



2016. júl. 11. 00:27
 1/5 anonim válasza:
Ismerős a szitu...Csak annyi a különbség,hogy egy évvel el vagyok maradva a Te életkorodtól.Mi a lánnyal egy hajszállal 1 év óta vagyunk egymásnak.Engem lepattintott még a tényleges megismerkedésünk előtt,viszont egy hét után visszaállt minden,azaz a mindennapi 2-3 óra chat.(Igen,nekünk így könnyebb XD)Mi is gyakran elég +18-as dolgot mesélünk a másiknak vagy csak kitárgyaljuk.Ő nekem anno azt mondta keressek mást,de megint eredménytelen voltam csajozás terén(ár el is kanyarodtam) de szerintem az új iskolában próbálj kapcsolati státuszba kerülni.Remélem érthető valamennyire :)
2016. júl. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)

Én úgy vagyok ezzel, ha már közölted, hogyan érzel iránta, és nem pattintott le végül, akkor lehet ő is így érez. Ellenkező esetben én megszakítottam volna a kapcsolatot. Ezek szép tervek amúgy. De ott lesz az új iskola, új környezet, neki új fiúk, neked új lányok. Ha még akkor is beszélgettek ennyit, hát akkor valószínű, sínen vagy. De ez nagyon rizikós. Lehet tényleg nem akart osztálytárssal kezdeni, hát most majd kiderül :) Szerintem van nála esélyed, hisz nem tolt el magától, tehát kedvel. Ha meg most mégis csak a barátzónában lennél, akkor is, ha kicsit idősebbek lesztek, majd értékeli ezt a kapcsolatot, általában ezekből hosszú távú szorosabb kapcsolatok jönnek létre. Értsd úgy, hogy pl majd 18 évesen összetalálkoztok, és tudni fogjátok :)

Sopk sikert!

19/l

2016. júl. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, igazán értékesek voltak. :) Ő is azt mondta, hogy majd később, ha mindketten érettek leszünk, több esélyt lát. Egyébként a felsőoktatásban eltöltendő éveit is szívesen fonná össze velem... És sokszor beszélgetünk arról, hogy milyen lenne, ha lakótársak lennénk...
2016. júl. 11. 14:48
 4/5 A kérdező kommentje:
Nálunk egyébként a chat az teljesen folyamatos, egymás messenger chat fejével kelünk, és fekszünk :D
2016. júl. 11. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez... Na ilyen szépen megfogalmazott kérédst/kiegészítést nem olvastam.

És hát...

Az a heti találkozás nekem picit necces lenne. És ugye ti még nem igazán érzitek egymás között azt a "szikrát". A Heti találkozással meg nem fog az az érzés nőni. A barátság ugyanúgy maradni fog, sőt, de ha érez valamit, el fog múlni. (Személyes vélemény) :)

2016. júl. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!