Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » SOS! A lány barátja szekál....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! A lány barátja szekál. Hogyan állítsam le?

Figyelt kérdés

Egy 15 éves fiú vagyok és van egy lány, aki tetszik nekem. Nem mondta el, hogy van barátja, ezt megjegyzem.

Tehát régóta ismerjük egymást ezzel a lánnyal és barátok lettünk, szinte ugyanazok az érdeklődési köreink és nagyon jól el tudtunk beszélgetni.

Már régóta éreztem iránta valamit, csak féltem neki elmondani. Viszont 1 héttel ezelőtt írtam neki egy verset és azt a barátja is látta, akiről nem tudtam.. Másnap amikor találkoztam a lánnyal jött vele a srác is és elhordott mindenfélének. Mondta, hogy tudta, hogy mi találkozgatunk, de mivel a lány úgy állította be, hogy mi csak barátok vagyunk, ezért olyan nagy figyelmet nem fordított rá, de amikor látta, hogy írtam neki egy verset, rögtön lejött neki, hogy mi a helyzet és akkor megkérdezte tőle, hogy én is tetszem-e neki, mire a lány azt mondta, hogy nem. Erre a srác kiröhögött és mindenféle lúzernek lehordott, meg hogy úgysem fogok kelleni senkinek és meg is akart verni, de a lány megállította. És a srác mondta, hogy innentől kezdve nagyon vigyázzak, mert akármikor szembe jöhet velem egyedül és ez megtörténthet.

Valamint a lány is mondta, hogy a srác azóta meg is ütötte meg folyton veszekszik vele, hogy mennyire megbízhatatlan. Mindig nekem panaszkodik, és ha kérdezem, hogy miért nem csinál valamit, pl szólhatna a szüleinek, akkor csak azt mondta, hogy nem meri elmondani nekik.

Most úgy őszintén mit lehetne tenni ebben a helyzetben?


2016. júl. 11. 00:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp maradj mellette barátként, ha neked elmondja ezeket a dolgokat, bízik benned és fontos vagy neki. Előbb utóbb rá fog jönni, hogy nincs ilyen pasira szüksége és akkor te leszel az első, aki majd eszébe jut, aki mindig mellette állt. :)
2016. júl. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem a lanynak szakitania kellene azzal a fiuval akivel epp jar,mindenfelekeppen legyel melette,mint jo barat aztan...lehet beled is szeret egyszer.
2016. júl. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A lánynak szakítania kellene milyen fiú aki negüt egy lányt? Te pedig legyél mellette és, ahogy már mondták te fogsz eszébe jutni akkor is segítsd barátként majd később hátha lesz valami.
2016. júl. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!