Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány a suliból rá van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány a suliból rá van akadva a barátomra. Mit tegyek? Le állítsam?

Figyelt kérdés
Most jött suliba,egyel alattunk jár. Mikor rápillantott a barátomra egyből levettem hogy tetszik neki. aztán meg mindig megállította folyosón elkérte a telefonját,hogy képet csináljon bele magáról. Fogdossa a haját amikor összefutnak mindig beletúr. Egyik közös barátunk haverja a csajnak. Múltkor mikor nem mentem suliba elmentem az egyik kávézóba mert láttam hogy onnan küld üzenetet a barátom és ott voltak hárman. Nagyon zavaró tud lenni..állítólag nem hajt olyanra akinek barátnője van. Szólnom kéne neki? Megkérjem hogy ne csinálja? Vagy hagyjam hátha csillapodnak a kedélyek?

2014. szept. 28. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a barátodnak szólj, hogy ő állítsa le.

Ha erre nem hajlandó, akkor...

2014. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy éppen dugnak.
2014. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hiába, ha a párod nem hű hozzád. Nem állítom azt, hogy megcsal hanem csak azt mondom hogyha a párod nem tud hű lenni akkor egy csomó csajt állíthatsz le. Nem a csajt kell kiiktatni hanem kiismerni milyen a párod. Olyanba akarsz szerelmes lenni akinek ellehet csavarni a fejét?
2014. szept. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hű hozzám, a párom nem tett semmi rosszat:| szinte..
2014. szept. 28. 21:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor mitől félsz? Kacagni kéne ezen.
2014. szept. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Min kéne kacagni?
2014. szept. 28. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!