Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent az, ha egy kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha egy kapcsolat hatására az egyik fél hangulata "hullámzik"?

Figyelt kérdés

A barátom azt mondta nekem, hogy mióta engem megismert, a hangulata nem stagnál, hanem hullámzik.

Tehát hol nagyon jól van, hol nagyon rosszul.

Ez normális?


2016. júl. 11. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, mint Nála, és szerintem ez inkább rossz.
2016. júl. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De jó.
2016. júl. 11. 17:58
 3/6 putyííí ***** válasza:
100%
Szerintem azt jelenti, hogy TÉNYLEG SZÁMÍTASZ neki. Az ő részéről nem biztos, hogy előnyös lenne mert nem a legjobb dolog ha egy másik emberen múlik, egy másik embertől függ a hangulatod. Részedre ez pedig jelzésértékű... szeret magyarul. Ne használd ki, szeresd te is és arany életed, életetek lesz.
2016. júl. 13. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Biztos valamivel elrontod hangulatot. Pl én néha nem figyelek oda s a rossz részét hallom a mondatnak amit néha nem jól reaglok le. Vagy hasonlo dolgokkal el viheted a kedvét, de ha kibír téged, akkor az azt jelenti szeret még ha "hülye is vagy" ... csak vigyázz mert ha nem veszel vissza/nem változtatsz, akkor előbb-utóbb vége lesz.

Egyszerű a bajok elkerülése: Őszinte szókimondó beszélgetések még ha fj is bármelyik félnek. Mi szinte mindent megdumálunk, még a kádban is 30-50perceket dumálunk mai napig évek óta. (család-barát, munka, emberekről vélemény/társadalom, szex, ki mit utál stb...) a ki mit utál a másikban témát kell felnyítanod szerintem, avagy mivel bosszantod fel.

2016. júl. 13. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt hullámzás, mostanávan csak a kiköltözés miatt esik meg. (stresz)

Amivel felbosszantom mai napig: miteszer eltávolítás xD

2016. júl. 13. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Eszemben sincs kihasználni!

Én is szeretem őt.

Csak az az érzésem én őt jobban szeretem, mint ő engem

Na de mindegy

Jó, elkerülök minden ilyesmit, bár én mindig kérdezgetem, köcsög vagyok-e

2016. júl. 13. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!