Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem, hogy felejtsem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem, hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Még nem beszéltünk meg semmi ilyesmi, de már régóta figyelem őt, nem vagyok perverz vagy ilyesmi egy mese szereplőről van szó, és mivel nem létezik nem lehet az enyém, szóval maradt a feledés, hogy tehetném, ha az arca a falamon van, mert odarajzoltam?

2016. júl. 11. 15:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Ekkore kamut xD Ha valaki meseszereplőnek hívsz egy animekaraktert, akkor az animés tudásod kimerül a Dragon Ballban. És nem hiszem, hogy Son Gokuért táplálnál ilyen "erős" érzelmeket. :D
2016. júl. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Hát te...nem vagy normálisxdd De csak úgx kíváncsiságból..melyik anime karakterba zúgtál bele kiscsillag?xdd
2016. júl. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Engem is érdekelne, hogy kibe is, de sztem rajzold le sokszor, és megunod egy idő után... Remélem segítettem. :/
2016. júl. 15. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
De melyik animéből van az a karakter? (Remélem nem a Boku no PIco-ból xDD
2016. júl. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!