Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék kiszeretni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék kiszeretni belőle? 15/l

Figyelt kérdés

Van egy fiú, és azt hiszem, elkezdtem érezni iránta valamit, viszont ő ma azt mondta legyünk csak barátok. Beszéltünk utánna is, de már semmi sem a régi. Én ilyen gyorsan nem tudok túllenni rajta. Ha közben beszélgetünk, hogy szeressek ki belőle?

Köszönöm a tanácsokat.



2016. júl. 11. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre sajnos nincs jo gyógyszer csak az idő új emberek de mindig ott lesz úgy is.. első ilyen kis szikra?
2016. júl. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez volt csak én forditva(én vtam a fiú lány nem akart semmit) aztán maradtunk barátok. dumáltunk dumáltunk, de nem múlt el az érzés , aztán letöröltem, rá 1 napra találkoztam 1 lánnyal aki azóta életem szerelme.:$
2016. júl. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez első szerelem? :)

Mert akkor teljesen valószínűleg sosem múlik el. Viszont ahogy írtad hogy "beszéltek", az gondolom nem élőben történik. Ha csak chateltek, akkor próbálj meg most egy ideig kevesebbet beszélni vele.

Tölts több időt a barátaiddal és legyen minél több programod a nyáron. De leginkább idő kell hozzá :) És ismerkedés, de nem kell túlzásba vinni!

2016. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ne gondolj rá! Tudom könnyű mondani. De hidd el a te cipőben járok. Csak az én esetem még egy kicsivel komplikáltabb. Majd elmúlt.
2016. júl. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én helyzetem nem kicsivel, nagyon komplikáltabb.

Tereld el a gondoltaidat(Én beszelek és nappal is egész nap o jar a fejemben, éjszaka meg vele álmodom...), olvass egy konyvet, nézz egy filmet, ismerj meg új embereket, dolgozz, legyél a barátaiddal!

Sok sikert, kitartást!

Nekem is az első szerelmem.

2016. júl. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!