Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem, beleszerettem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, beleszerettem egy lányba. Hogy tudnák kiszeretni belőle minél hamarabb? Hogy szálljak szembe az erzéseimmel?

Figyelt kérdés
Nem akarom szeretni.Nem bízok benne.Félek hogy végül meggondolja magát,vagy csak tetteti hogy kedvel.Sokszor ezt csinálja,hogy egyszer nagyon kedves velem,egyszer meg elég bunkó

2016. ápr. 1. 15:09
 1/3 anonim válasza:
Keruld ot el es ugy talan menni fog
2016. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
most én is ugyanebben a cipőben járok,és néha nagyon kedves velem,néha pedig olyan bunko hogy az mar fáj. de ugy azert valamennyivel jobban érzem magam és szerintem ez neked is bejönne,hogy mondj neki olyanokat amire 100%-ban tudod hogy olyat fog rá válaszolni,ami neked nagyon nem tetszik. én pl. azt is mondtam már neki hogy kicsit ugy nez ki mint egy fiu,es erre azt valaszolta hogy bekaphatod de nagyon bunko hangon es tovabb ment,es igy azert nekem jobb valamennyivel!! remelem segithettem,amugy 16/f
2016. ápr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nos, hogy is mondjam... Én is ez a típusú lány vagyok. (nyugi, én tuti nem az a lány vagyok, akiről te beszélsz) Tudod, a lányokat nehéz néha megérteni, de ha pl bunkó veled, annak van oka, biztos olyat csináltál amit nem kellett volna, vagy valaki felidegesítette... Próbáld megérteni, lehet hogy valami olyanom megy keresztül, ami nem könnyű most neki és a bunkóság mögé próbál menekülni. Ha viszonozzátok egymás szeretetét akkor 100%-osan megbízhatatsz benne. Ne kételkedj! Beszéld meg vele, csak bátran! Ha elmondod neki, biztos hogy javít a helyzeten.
2016. ápr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!