Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem, vagy sem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, vagy sem?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel vagy másfél éve járunk. Ma délután ledőltem pihenni, és elgondolkodtam. Igazából bizonytalan vagyok. Néha nem tudom, hogy szeretem-e, vagy sem. Mármint... Nem érzek semmi különlegeset. Rendszeresen vagyok vele, de mintha már valami nem lenne a régi. Olyan, mintha meguntam volna. De ő meg egyélrtelműen úgy viselkedik, hogy lejön, én vagyok a mindene. Tudom, hogy ha ez nem elég, akkor mit akarok, de valamiért furán érzem magam. Szóval... Mintha nem egymásnak lennénk teremtve. Ő rettenetesen szerelmes, de valamiért én semmi különlegeset nem érzek. Nehéz kifejezni amit akarok. Szeretem. De mintha úgy érezném, hogy már mégsem. Nehéz ezt megfogalmazni. Remélem azért érthető volt. Mit tanácsoltok? Vagy egyáltalán mi van most velem?

2016. júl. 11. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt az utat neked kell bejárni..
2016. júl. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem dönthetek eme érzés felett, de a válaszom egy halvány igen, és egy gyenge nem, szóval legyen egy erős talán.
2016. júl. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Pont ez volt velem es az ex baratommal. Mar nem ereztem azt,mint regen,ereztem,hogy nem o az igazi. Szerettem,de egyaltalan nem ugy,mint azelott. Megprobaltam kicsit felidezni a regi idoket,hogy milyen szerelmes voltam..de nem. Megprobaltam az erzest erositeni magamban,nem akartam bantani,mert szeretett engem. De nem ment,ezert szakitottam vele. Es nem bantam meg :) jo volt vele lenni,de kulon megjobb. Neki is jobb mostmar,nekem meg plane :D de termeszetesen ezt neked kell eldontened magadban. Esetleg beszelj vele errol. Hatha ;) hajra
2016. júl. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg már nem vagy szerelmes, de megszeretted. Ha úgy érzed ez elég, akkor lehet hogy nem kéne kilépned belőle.

Ha viszont meg van az esélye, hogy egyszer jön egy másik lány akibe szerelmes leszel, hagyd a barátnődet. Vagy ha csak barátként tekintesz rá. Másfél év ígyis hosszú idő, szerintem ígyis bántani fogja a dolog. De jobb ha tud róla, mint ha csak hülyíted.

2016. júl. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy beszélek vele. De nehéz ez az egész. Annyira aranyos, eszem ágában sincs megbántani. Azt is tudom, hogy szinte lehetetlen lesz olyan elfogadó, és hozzám hasonlót találni mint ő, de valamiért mégsem oké a helyzet. De én magam sem értem miért. Tanácstalan vagyok, mert érzem, hogy ez nem jó így. Ám az is nagyon fájna, ha szakítanék vele ennyi idő után. Már nem vagyok olyan szerelmes, de megszerettem. Ha szakítok vele, akkor nagyon esélyes, hogy kárt tesz magában. Képes rá, mert hajlamos. Esetleg megöli magát, mert látszik mennyire szerelmes. De ha nem teszem, akkor lehet örökké ez a furcsa érzés sanyargat majd. Nagyon kilátástalan ez a helyzet...
2016. júl. 11. 21:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ha megöli magát akkor nem normális. Te meg döntsd el, hogy szereted -e vagy sem, ezt mi helyetted nem dönthetjük el... Ha azt mondom szakíts akkor szakítasz? Gondold végig, hogy pontosan mit érzel és ha már biztos vagy benne, hogy nem eleget akkor bizony szakíts, neki is jobb lesz ha kereshet mást aki tényleg szereti. Meglehet, hogy fájni fog neki az elején de ez ellen nem lehet mit tenni. Ha meg megölné magát keress egy pszchológust...
2016. júl. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!