Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bele szerettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerettem a legjobb barátnőmbe, most ballagtunk és néha találkozunk, nagykn szeretem őt és ő is engem, de nem tudom hogyan közeledjek szépen lassan felé, hogyan érintsem meg, ugy hogy ne vegye fel rogtin az elso jeleket?

Figyelt kérdés
Hogyan kéne elhivnom őt több helyre találkozni? Hova kellene? Milyrn modszerrel haladjak lassan felé, hogyan csábitsam? Hogyan/hol mikor érintsem meg ugy hogy nr jojjom ra hogy szeretem? Egyébként 1 éve kondizok rdzett fiu vagyok es adok magamra 15/f

2016. júl. 2. 23:27
 1/4 Adelll ***** válasza:
Mikor elkoszonsz tole oleld meg.csak siman hivd el valahova.az siman belefer.ha van valami film amit mindketten meg akartok nezni mondjuk vagy csak siman h reg talalkoztatok elmehetnetek valahova kajalni meg ilyesmi. Csak batran:D
2016. júl. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem amit az #1 irt az teljesen korrekt!

en sem csinalnam maskepp!

csak batran!! :)

2016. júl. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben értem köszönöm!:)
2016. júl. 3. 01:34
 4/4 anonim válasza:
Esetleg tudnál mesélni még a kapcsolatotok rol ? Ugy ertem hogy mennyire altok kozel egymashoz? Jutott valamire a kapcsolatotok?
2016. júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!