Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Érdemes még kűzdeni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Érdemes még kűzdeni?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki hónapok óta szerelmes volt belém és oda volt értem, de pár napja össze vesztünk és mondtam neki dolgokat...plusz egy lány kitalált dolgokat, hogy én hazudgálok róla ami nem igaz de bem hisz nekem. Tegnap meg mondta a szemebe, hogy ezek miatt már nem szeret és nem tudom jóvá tenni és ő nem is akarja...a legjobb barátnője viszont azt mondja vegyek neki rózsát..

Szerintetek mkt tegyek?


2016. júl. 12. 05:13
 1/5 anonim ***** válasza:
ha értelmes akor tied lesz ha oda volt érted ha meg nem ilyen sértődékeny neked nem kel :'D
2016. júl. 12. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted őt akkor érdemes küzdeni érte, biztos hogy még érez irántad valamit:)
2016. júl. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A hazugságokat jó lenne tisztázni elsősorban.

És bocsánatot kérni azért amiket mondtál, hogy tudja, nem gondoltad komolyan.

A rózsa nem rossz ötlet, de ne könyörögj, csak tisztázd a dolgokat és kérj bocsánatot. Ha továbbra sem akar semmit, akkor csak nem tetszett neki az az oldalad akivel veszekedett. Akkor mer erőltetni nem érdemes.

2016. júl. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Adelll ***** válasza:
100%
Csak megharagudott rad. Nem lehez csak igy kiszeretni valakibol. Mutasd meg neki h fontos neked es ugy meg fog bocsajtani.de ha szeret teged miert nem jottetek meg ossze?
2016. júl. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Ma találkoztam vele oda adtam neki a rózsát és azt láttam rajta, hogy boldog, de azt mondtam neki, hogy nem kérem, hogy meg bocsájtson csak gondolja át még egyszer..

A végén megöleltem és adtam neki egy puszit:)

Remélem át gondolja..

2016. júl. 12. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!