Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmodani vagy titkolni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmodani vagy titkolni?

Figyelt kérdés
Jó, ez most elég gyerekesen hangzik, de van egy lány, akibe azt hiszem szerelmes vagyok. Még nem ismerjük egymást túl régóta, éppen ezért félek, hogy ő hátha nem így érez irántam. Valahogy sok közös tulajdonságunknis van és szinte úgy gondolkodik mint ém. Félek, hogyha ezt nem mondom el neki most, akkor nem is lesz rá soha lehetőségem. Annyi, hogy nem szeretek beszélgetést kezdeményezni annyira és kicsit félénk is vagyok...
2016. júl. 12. 18:34
 1/4 Lilly203 ***** válasza:
Szerintem mondd el neki. A lányoknál jó pont ha őszinte vagy velük. És nagyon aranyos egy vallomás még az sem baj ha elbénázod.
2016. júl. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is, biztos szerelmes vagy?:)

Szerintem mondd el neki, kockáztass.

Sok sikert!

2016. júl. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mindenképp
2016. júl. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Barátkozzatok még nézd, hogy ad-e jeleket, de egy kis idő múlva bavallhatod neki, csináljatok sok közös programot.:)
2016. júl. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!