Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudom kamaszok elől...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom kamaszok elől titkolni melegségem?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 27. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
úgy hogy nem mondod el nekik, nem öltözködsz b**zisan, nem viselkedsz b**zisan, esetleg összejössz egy lánnyal, vagy beadod hogy mennyi lány exed volt már
2016. ápr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem mondod el. :O
2016. ápr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De még az is a baj, hogy elég sovány vagyok + elég lányos hangom van :(
2016. ápr. 27. 16:15
 4/10 anonim válasza:

A hangodat, mm amit a többiek hallanak, te nem hallhatod :D Vedd fel hangrögzítőre és hallgasd vissza. Öcsém pl 17 éves, és nagyon szép, mély hangja van, de ő is mondta, hogy sokkal magasabbnak hallotta :)

Egyébként sem ez számít :)

Az meg, hogy sovány vagy, ma már a legmenőbb dolog a világon :D Én szívesen cserélnék veled, lány létemre, rendes, nagy izmaim vannak, mert ilyen a testalkatom, hogy könnyen izmosodik, és persze rengeteget sportolok is :D De ha tehetném, kis vékony lány lennék :)

Ha vékony vagy, könnyen kijönnek a kockáid, és arra majd mindenki csorgatja a nyálát :P Szóval divat vékonynak lenni, ne aggódj.

A legtöbb üzletben csak olyan cuccokat kapni, ami s-m körül mozog, legalábbis lány osztályon tuti :)

Elsőnek igaza van abban, hogy ha nem akarod elmondani, akkor ne mondd el. Oké, ez hülyén hangzik, de igazából ez az igazság. Tagadd le, ha ennyire zavar, hogy megtudják...

Amúgy meg, szerintem ezen csak a kicsik , a buta gyerekek vannak ezen kiakadva. Ha ilyenek véleményével foglalkozol, nem vagy elég érett ahhoz sem, hogy ez biztos legyen. Fiatal vagy és még sok minden történhet. Nem azt mondom, hogy hülye vagy, és nem érzed, hogy kire/mire áll a f.rk.d, de na... Lehet még sok minden. :) 18/L

2016. ápr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi :DD

Csak egy kicsit zavarna, ha megtudnák, mert akkor azzal folyamatosan szekálnának. Mert már olvastam ilyenről

2016. ápr. 27. 16:42
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
azér 3 lépés távolság és ne gyere mögém.. bocs de hát fő az elővigyázatosság..
2016. ápr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nyugi nem fogok :)
2016. ápr. 27. 17:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit változtatnod a viselkedéseden. Ha megkérdezik, letagadod azt kész. Nehogy már emiatt kellemetlenségeket okozz magadnak... Főleg a mai világban, ahol mindegyik srác eléggé feminim, nem valószinű, hogy pont téged szúrnak ki.
2016. ápr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

eingefallen

ige

eszébe jut


versank

elsüllyedt

2016. máj. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
2016. máj. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!