Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szuleimnek...

Hogyan mondjam el a szuleimnek hogy baratom van?

Figyelt kérdés
igazsag szerint anyaek folyton mondjak hogy mondjak hogy na es tetszik valaki? ugyhoy szerintem nem is lennenek ellene csak azert megis hogy mondjam el? hogy pl. kepzeld anya megismerkedtem valakivel es nagyon tetszik es osszejottunk? igazan apatol felek mert ugye o mindig aztmondja hogy majd hozza a puskat(nagypapam vadasz) es felnek hogy o mit szolna hozza. kerlek segitsetek. elore is koszonom az ertelmes valaszokat:) 12L

2015. nov. 23. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázd túl. Ha legközelebb megkérdezik, akkor megmondod, hogy igen tetszik valaki, és ha megkérdezik, hogy ki az, azt is elmondod, innentől pedig szerintem már egyedül is menni fog a dolog.
2015. nov. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Inkább tanulj meg játszál.
2015. nov. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
elsonek hogy mivan ha pl 2 het mulva kerdezik? vagy nem is kerdezik? akkor mitcsinaljak?
2015. nov. 23. 15:53
 4/5 anonim ***** válasza:
12 évesen mit takar az, hogy "összejöttünk"?
2015. nov. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hááát igen... Az előző kezdi kapisgálni...
2015. nov. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!