Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idosebb a baratom, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idosebb a baratom, hogyan mondjam el a szuleimnek? Titkoljam tovabb?

Figyelt kérdés
Elsos timis vagyok, a baratom vegzos, 4 honapja vagyunk egyutt, de a szuleimnek nem merem elmondani. Nagyon konzervativak, azonnal azzal jonnemek h ez a fiu nem csak a kezemet akarja fogni. En ezzel tisztaban vagyok, de o egy jo csaladbol szarmazo, egesz jol tanulo srac, viszont a korkulombseg miatt nem merem elmondani. Tartogassam meg meg magunknak? Viszont igy csak neha tudunk talalkozni iskolan kivul.
2015. dec. 27. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Mekkora a kor különbség?
2015. dec. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Egy srác sem azért fog járni veled,mert a kezdet akarja csak fogni.Teljesen mindegy,hány éves,de ez így is van rendjén,ez a természet rendje.

Egybként ha jól értem 3-4 év van köztetek?:) Az annyira nem is sok,ismerek olyat,aki 20 évesen 27 évessel jár,de nagyobb korkülönbség is előfordul,nem ez határozza meg,milyen lesz a kapcsolat.Szerintem akkor mondd el nekik,ha már legalább 3-4 hónapja együtt vagytok,tehát tényleg komoly a dolog:)

2015. dec. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mondd meg nekik. Egy ismerősöm 10.-be jár és a barátja 23 éves. Ott is nagyon konzervatívan fogadták a szülők, de őszintén, nem tudják befolyásolni, hogy kit szeretsz. Sőt, érvként felhozhatod, hogy egy idősebb fiú, már tapasztaltabb (lehet) és nem csak a szexre hajt. És nem is igazán tilthatják meg, hogy találkozzatok. És, nem is nagyon tudják tiltani, hogy lássátok egymást, mert ha nagyon együtt akartok lenni (nem feltétlenül szexuális értelemben) úgyis megtaláljátok a módját.
2015. dec. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!