Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem ír vissza? Rosszat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza? Rosszat mondtam?

Figyelt kérdés

Most váltok iskolát és már beszélgettem jövőbeli osztálytársaimmal és egy fiú közülük rám írt. Sokat beszéltünk és én az elején nem igazán kedveltem.

De egy héttel ezelőtt minden nap rám írt és egész nap beszéltünk és minden reggel vártam, hogy írjon és ő írt, így kis idővel, de megkedveltem. Küldtem neki képeket és mind tetszett neki. Még abba is belement, hogy üljünk együtt.

De hétfőn én írtam rá. Látta, de nem reagál. Nem is elérhető. Írtam neki még 3x azokat nem is látta.

Már beszéltünk arról, hogy én kedvelem őt. Vajon nem kellett volna?



2016. júl. 13. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sem értem a fiúkat néha. Én is ebben a helyzetben vagyok. Beszéltem egy sráccal elméltileg még tetszem is neki aztán már nem ír...
2016. júl. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tanácstalan vagyok... :(
2016. júl. 13. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet valami dolga van.😂 De komolyan bocsi de én sem tudok ebben segíteni..Hány évesek vagytok?
2016. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
15
2016. júl. 13. 22:32
 5/5 Adelll ***** válasza:
Hat... Vannak jobb es rosszabb lehetosegek is. Lehet h ugymond radunt vagy mas lanyokkal beszel. De az is lehet hogy csak nem er ra
2016. júl. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!