Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem akar velem beszélni...

Miért nem akar velem beszélni vagy csak közölni velem hogy mi rosszat mondtam?

Figyelt kérdés
Fél éve volt egy barátom akivel órákat, éjjel , nappal beszélgettem (telefonos barátság). Így volt ez fél évig, lassan egyre kevesebbet hívott... megértem hogy lehet hogy sok dolga van stb... nos, november óta nem hallottam róla . Hiába néha írtam neki, még mindig olvasatlan, nem volt még online sem. Annyira nyomaszt lelkileg ez az egész, éjjel és nappal is csak azon gondolkodom hogy mi rosszat mondtam vagy hogy lehet hogy valami baja van ? Kezdek lassan beletörődni abba a ténybe, hogy lehet hogy soha nem fogom tudni az okát. Az emeberek szeretnek velem beszélgetni (bár úgy mondják és érzem) , nem értem miért lett ilyen? Volt nektek is hasonló tapasztalatotok?

2015. dec. 14. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet barátnője volt aztán kiderült hogy cseveg még ha nem rossz szándékból is és mivel az fontosabb volt így téged "dobott".
2015. dec. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ismerem őt úgy mint egy legjobb barát . Ő egy nagyon visszahúzódó ember, aki szereti a magányt, nem szeret menni emberek közé, ha azt is megteszi, hamar ellopakodik. Nem olyan aki beleszeret bárkibe. Takarja az érzelmeit és nem is nagyon jól tudja őket kimutatni.

Valahogy összhangban voltunk és sokszor tudtam nagyon jól hogy mit érez, meglepett pozitívan párszor. Nem vall a természetére hogy ne mondja meg ha valami rosszat tettem vagy mondtam.

2015. dec. 14. 21:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy bármi rosszat is tettél. Lehet, hogy szimplán megváltozott, rádúnt, más érdekli és nem elég egyenes, hogy megmondja, hogy már nem szeretne barátkozni veled. Talán nincs több közös témátok, nem kötötték le a beszélgetéseitek. Lehet családi problémája is. Tedd félre az érzéseidet, ne keresd. Talán egyszer megtudod, mi volt az ok, akkor mikor már nem is gondolsz rá.
2015. dec. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha bár, az lehetséges, hogy valakivel van még ha nem is szereti, ,mert nem akar megbántani senkit sem azzal hogy "figyu csajszi, nem szeretlek,menyj el" .,.inkább tűri.,
2015. dec. 14. 21:31
 5/9 A kérdező kommentje:
Valahogy bánt az a gondolat, amikor visszaemlékezem az utolsó elótti (mindig hosszú) beszélgetésünkre. Nagyon feldúlt volt, magára volt mérges, mert segíteni akart nekem de nem ment... mondtam neki hogy nem fontos, van rá még alakalom hogy segíthessen. A dolog nagyon nagy ... igazából nagy döntés , de ragaszkodott hozzá, hogy segítsen. Lehet hogy meggondolta és nem meri megmondani hogy nem tud segíteni..persze megérteném és nem haragudnám . :(
2015. dec. 14. 21:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Valahogy próbáld elérni.

Lehet berágott rád, mert nem segíthetett, és hát ha szeret egyedül lenni, akkor türelmes ember lehet.....

2015. dec. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem lehet ,hogy meghalt?vagy elvették tőle a szülei a telefonját?

ha nem, akkor több mint valószínű,hogy nem kíváncsi már rád, talált új barátokat..bármi

de én igazából nem is bánnám, telefonos barátom nekem is volt. ideig óráig oké volt de mivel nem találkoztunk személyesen,ellaposodtak a beszélgetések

2015. dec. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ő maga él egy macskával. Lehetséges, hogy már nem vagyok érdekes neki...sokkal nagyobb tudással rendelkezik, mint én, jó pár dolgokról... külónben mindig volt témánk, soha nem volt unalmas... az okkultizmus témától a hülyeségig tudtunk eljutni amin csak röhögnének az emeberek ha hallanák a beszélgetést.. próbáltam felhívni de nem csörög... sajnos a halál nagyban lehetséges..
2015. dec. 14. 22:04
 9/9 A kérdező kommentje:
Megtudtam egy fura mòdon, hogy az első vàlaszolò verziòja az ok... ennyit a baràtsàgròl
2015. dec. 17. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!