Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Aranyos vagy szánalmas,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Aranyos vagy szánalmas, az elpirulás?

Figyelt kérdés
Mikor meglátom vagy beszélek vele nem igazán merek a szemébe nézni mert érzem hogy elpirulok és olyankor annyira furán érzem magam :D mert akkor így egyből levágja hogy érzek valamit iránta. Ez aranyos vagy nem? O.o
2016. júl. 13. 22:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
nem vagyok fiú, de azért válaszolok, szerintem ez cuki! legalábbis barátom mindig 'örült' neki, azelőtt is, hogy összejöttünk. meg egyébként is ez abszolút pozitívum, semmi szánalmas nincsen benne.
2016. júl. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

GUsztustalan ,megvetendő és szánalmas... Az ilyeneket le kellene vetni a Tájgetoszról!


Amúgy nekem tetszik ,szerintem cuki. :3

2016. júl. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 October15 ***** válasza:
100%
Nincs vele semmi baj. + Úgysem tudsz tenni ellene semmit szóval igazából m1 is.
2016. júl. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

úgy látszik megint nekem kell a negatív szerepet vállalnom... de sajnos ez is kell hogy tisztább legyen a kép


mindenki itt veri a nyálát hogy így aranyos meg úgy.. bla bla

oké tud aranyos lenni, de a legtöbb igazság abban a kommentben volt hogy nem tudsz ellene mit tenni

persze egy olyan fiúnak nem akadály aki legfőképp csak megdugni akar és nem érdekli hogy nézel, de egy olyannak akinek tényleg fontos leszel és komolyra megy, emiatt várja azt a jelet amivel biztos utat kap, ez a jel meg lehet egy szemezés is vagy egy szép komoly mosoly ami egyértelművé teszi neki a dolgot


azt kell mondanom picit próbálj megkomolyodni, tudom nehéz ez de a lányoknak is jól áll a magabiztosság

2016. júl. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
93%

Részben egyetértek az utolsó vàlaszolóval. Ahoz,hogy már ne piruljon el személyes tapasztalatokat kell gyűjtsön,hogy már ne érezze magàt furán,vagy meglepetten az ilyen helyzetekben.

Persze tud cuki is lenni,ugyanakkor nem annyira cuki is. Helyzet- és személyfüggő.:)

2016. júl. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én a 4-essel egyáltalán nem értek egyet... -_-
2016. júl. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
jól van hatoska majd pár év múlva megérted te is
2016. júl. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hímnemű vagyok ,heteske.
2016. júl. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Heteske, én sem értek egyet, pedig már harmincaska vagyok. :)
2016. júl. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kilenceske,gratulálok a szép korhoz. ;) :D
2016. júl. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!