Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez miért van még mindig szeretem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van még mindig szeretem?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt rengeteget beszéltünk interneten majd kesobb találkozgattunk is. Ugy gondoltam akkor h ő az első nagy szerelmem az eletemben. De hülye voltam és nem mutattam ki az érzéseimet és ő mondta nekem h felejtsuk el mert nem látja rajtam h igazán szeretném őt.. És én beismertem h nem jol csináltam a dolgokat es megigértem neki h megváltozom mert tényleg szeretem. De nem akart utánna szoba állni velem.. Azóta volt két barátnőm is de mindkettőnek hamar vége lett mert egyszerüen mind a két lányba csak az elso lanyt láttam es igazabol azert kezdtem el ismerkedni h elfelejtsem végre.. Azóta eltelt 10 hónap! És még mindig csak ő jár a fejemben lett volna esélyem megismerni más lányokat de valahogy nem ment! Azt mondják az idő mindent megold. Ez egy nagy baromság most nem sajnáltatni akarom magam hanem bebizonyitani ennek a lánynaak hogy tényleg megváltoztam azóta!De most komolyan lassan 1 év eltelt és még mindig szeretem. Nincs barátja és regebben mondta nekem h szeret. Naszoval felvegyem vele a kapcsolatot es ezt szep lassan elmondjam neki vagy hagyjam?
2016. júl. 13. 23:35
 1/2 anonim válasza:
Próbáld meg elmondani neki! Hajraaaa
2016. júl. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Adelll ***** válasza:
Hat szerintem azert sem tudod elfelejteni mert meg se probaltad. Es ugye mi lett volna ha... De amugy igen probald meg. Mond el neki. Jobb ha megprobalod.
2016. júl. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!