Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mindenkit megtalál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mindenkit megtalál egyszer a szerelem?

Figyelt kérdés
Annyira szeretnék már én is az lenni:)

2016. júl. 14. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnos rengeteg ember éli le úgy az életet hogy sohasem volt párja.
2016. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ez borzasztó :(
2016. júl. 14. 20:58
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még soha, kérdeztem is délután és állítólag egyszer annak kell majd lennem.

17F

2016. júl. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát.. ez nem egy előre beprogramozott élet hogy "annak kell majd lennem" 😂

Ez nem így működik.

2016. júl. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Az élet borzasztó. Van, akik 10 évesen meghalnak egy betegségben, és nem tapasztalják meg az életnek egy töredékét sem. Van, akit egész életében egy pakisztáni ruhagyár mélyében dolgoztatnak rabszolgaként, fiatal gyerekkorától. Van, akit 20 évig bezárva tart és erőszakol egy pszichopata, és van, aki nem talál semmit, ami örömet okoz neki az életben. És vannak olyanok, akik kőgazdag családba születnek, egész életükben mindent megkapnak, és boldogan halnak meg. Üdv a való életben!
2016. júl. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nos, még ha a tökéletes vagy az igazi nem is (mert az ugye nem létezik, vagy ha igen, úgyse találjuk meg), de a szerelem mindenkit megtalál!!

Ha a sors úgy akarja, akkor hamaraosan fog jönni a szerelem...:)

23 L

2016. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#5

Igen,igazad van,nem is akartam ezt úgy beállítani,mintha ez lenne a legnagyobb probléma.Másnak sokkal rosszabb is jutott.

2016. júl. 15. 10:10
 8/11 A kérdező kommentje:
#6! Köszi szépen a biztatást:)
2016. júl. 15. 19:08
 9/11 anonim ***** válasza:

A szerelem nem létezik ezért nem tudod megtalálni :D (Szabad a gazda, hol vagy szerelem?)

Egyébként nem, csak egyszerűen képzelj el egy embert és legyen nő vagy férfi ha ráképzesz hatalmas hájat vagy ronda vonásokat, rossz ízlést, rossz anyagi hátteret vagy akár csak egy kibírhatatlan tulajdonságot, máris összedől a kép és ha nem tud az illető ezen változtatni akkor lehet hogy örökké egyedül marad!!


Pl.: Én vagyok X. Én olyan hájas vagyok hogy nem bírok lépcsőn járni vagy bemenni az ajtón

Utcaseprő vagyok

Nincs saját lakásom és 40 éves vagyok

Soha nem volt még egy nőm sem mert mindíg csak leégetem magamat azzal hogy próbálok viccelődni/szerelmeskedni/bűvészkedni/tenyérjósolni/akármit csinálni

Ha valaki valamit elront nem bírom ki hogy ne tegyem röhejessé

Stb.


+itt GYK-n is sokszor figyeltem már, hogy sokan írnak olyanokat mint pl: "Annyira szeretnék már én is az lenni:)" , Vágyok rá hogy valakit szerethessek :'(" stb. és habár ott van a másik sosem jönnek rá hogy jééé akkor jöjjünk össze (persze ezt csak néhányszor tapasztaltam, a többiről nem tudhatok de akkor most neked is azt tanácsolom kedves kérdező, hogy ragadd meg az alkalmat és írj rá a potenciális férfiakra hogy "Szeretnél-e beszélgetni?" vagy "Szeretné beszélgetni?" :)

F/17

2016. júl. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1-es: Ez most hogy jön ide? :D

A szerelem nem azt jelenti, hogy össze is jönnek az illetők. -.- :D

Nem szerelmesnek kell akarni lenni (vagy mi), hanem együtt lenni valakivel. Persze szerelemből, de az, hogy az érzést akarom... Azt nem értem.

Az csak egy érzés. Lehet, hogy a másik fél nem fog tudni mihez kezdeni vele.

2016. júl. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!