Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most ez jelent bármit is,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez jelent bármit is, vagy abszolút semmi jelentősége sincs?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon tetszik, mondhatni, első pillanattól kezdve (ha létezik szerelem első látásra akkor vmi ahhoz hasonlót kéne elképzelnetek) és most egy táborban egészen közel kerültem hozzá. Előtte is beszélgettünk néha facebookon de nem sokszor találkoztam vele eddig. Megkért, hogy rajzoljak neki és hozzam el a táborba, elvittem és odaadtam. Tökre örült neki meg minden. Utána a tábor utolsó éjszakáján, amikor nem volt takarodó, hanem maradhattunk a tábortűznél egész éjjel nagyon jól el voltunk. Beszélgettünk, meg egymásnak döntöttük a hátunkat, csomót röhögtünk így társaságban. Utána az lábamra hajtotta a fejét én meg simogattam a haját (annyira cuki volt *-*) és majdnem bealudt. Viszont más lányokkal is sokat dumál és nagyon sok lány haverja van. Kicsit sem csajozós típus, nem játszadozik a lányokkal. A vizicsatában is mindig egymást szívattuk, nagyon sokat röhögtünk. És amúgy meg egy csomószor néz rám, van amikor szemezünk de van amikor csak úgy elmegy mellettem mintha soha nem találkoztunk volna. De az is sűrűn előfordul, hogy beszélgetünk, egyszer csak megjelenik valaki más és akkor onnantól kezdve én már nem létezem. Szerintetek egyszerűen úgy gondol rám mint egy hülyére, mint a haverjára, vagy mint annál kicsit többre?

2016. júl. 14. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Sok csak barátja van de ő nem csajozik? Lehet meleg.
2016. júl. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 likebike ***** válasza:
51%
Szerintem meg pont egy játszadozós típus.Mindenkinek van egy másik oldala,nem ismerheted eléggé.
2016. júl. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem, szó sincs arról, hogy meleg lenne, ebben egészen biztos vagyok. Amúgy meg elég sokat vagyunk egy baráti társaságban, tehát észre venném ha lenne egy nagyon csajozós oldala...
2016. júl. 15. 11:19
 4/11 anonim válasza:
Tiszta tini filmes, ahogyan leirtad:D kitudja, lehrt mrg tobb
2016. júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tényleg tini filmes? :D Észre se vettem :$
2016. júl. 16. 14:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Barcsak en is lehetnek igy mint te😭
2016. júl. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kicsit egyértelműbb lenni vele.
2016. júl. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt hogy egyértelműbb?
2016. júl. 16. 15:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Öleld meg búcsúzáskor, vagy simogasd meg, ha átadtál neki valamit. Beszélgetéskor is elmondhatod, hogy tetszik neked.
2016. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Beszelgessetek minel tobbet. Aztan majd kialakul. Am a fiuk tobbsege ilyen mint ez a fiu akirol irtal
2016. júl. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!