Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Baj ha 15 évesen még abszolút...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha 15 évesen még abszolút nem érdekel a fiúzás és nem is vágyok párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Néhány osztálytársamnak már van fiúja vagy nagyon nézegeti a körülötte lévőket engem viszont ez a téma még hidegen hagy és szerelmet sem éreztem még igazából senki iránt.
2015. jún. 29. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem baj,igazából ez lenne a normális
2015. jún. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Bajnak nem baj, számomra mondjuk fura, nekem kb. 15 éves korom óta van barátom, 1 hét múlva leszek 17 és azóta együtt vagyunk. :) Majd neked is eljön akit szeretni tudsz, most kezdesz benne lenni a korban, még ennyi idősen úgysem gyakori a komoly kapcsolat, inkább 18-20 évtől kezdve. Amiatt nem kell járni senkivel, hogy mit akar a környezeted rád erőltetni, ne foglalkozz vele.
2015. jún. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Majd kialakul ez, nem baj hogy így gondolod :)

A 14 éves húgom se akar még fiút, nincs ezzel semmi baj :)

2015. jún. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Dehogy baj, végre egy normális 15 éves :)

Mint ahogy előttem is írták, ennek kéne a normálisnak lennie, nem annak hogy ennyi idősen már túl vannak mindenen.

2015. jún. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Végre egy normális lány. :) Nem, nem baj, ez lenne a normális! Légy büszke magadra!
2015. jún. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%

Miért ez lenne a normális, nektek mi bajotok a szerelemme, szex iránti természetes vágyakkal?


Egy normális ember igenis vágyik szerelemre és szeretkezésre!

2015. jún. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ja mert az normális hogy a vele egyidősek már kb túlvannak mindenen, sőt a többség már 12-13 évesen kezdi??!

Semmi bajunk nincs a szerelemmel, se a szexszel, de egyáltalán nem mindegy, hogy mikor kezdi az ember..!!

És igen ritka ilyet hallani/látni, hogy valaki ennyi idősen még nem k*rvult el.

2015. jún. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kedves #6-os, az a bajuk, hogy amit mondasz nem közhelyes. Mint ha megkérdeznéd ki vinne vissza egy értékes tartalmú pénztárcát az eredeti tulajdonosának. 90% Azt mondaná ő igen, valóságba max 5% adná tényleg vissza.


Az normális, hogy mivel még nem tetszett senki emiatt nem érzel. De ne hangoztasd többiek között.

Csak azért mert te nem pasizol nem érdemelsz semmi különösebb elismerést.

Tényleg nem vágysz vagy csak ezt hazudod magadnak? Lehet későn érő típus vagy.

2015. jún. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem közhelyekről van most szó, hanem a valóságról.

Arról, hogy az ember ezt tapasztalja maga körül, hogy a kis pisis 13 évesek sírnak, mert dobta őket a pasijuk/csajuk, és hogy ennyi idősen már aktív nemi életet élnek. Mert ma már ez a "menő" és te vagy a gáz, ha ennyi idősen még nem ment át rajtad a fél város stbstb.

És ez elkeserítő.


Egyáltalán nincs azzal semmi baj, ha valaki 15 évesen nem vágyik pasikra meg szexre, bőven ráér még, minek sietni? Hogy aztán jöjjenek a kérdések, hogy "Vajon lehetek terhes?" vagy "Ennyitől teherbe eshetek?".

Itt az oldalon is elég szétnézni, 5 percen belül biztos szembetalálkozol egy ilyen kérdéssel, mert ugye dugni tudnak, védekezni meg ésszel felfogni a következményeket, na az már kevésbé megy, tisztelet a kivételnek..


Nem értem sokan miért kezelik úgy, mintha valami ufó lenne az olyan, mint a kérdező is, aki pl 15 évesen még nem a fiúkon csüng. Lásd: "Tényleg nem vágysz vagy csak ezt hazudod magadnak?"

Mert miért hazudna magának, ha egyszer Ő ezt érzi, akkor ezt érzi, és ezzel semmi gond nincs.


Csak azért, mert 15 évesen még nem ilyen dolgokon jár az esze, nem jelenti, hogy későn érő típus. 15 évesen engem se érdekeltek a fiúk, se a szex, mégis itt vagyok és nem érzem "furának" magam, mert 21 éves koromra még "csak" 2 barátom volt és nem feküdtem össze boldog-boldogtalannal.


Szerintem a kérdező semmiféle elismerésre nem vár/t, csak Ő is, mint írta, ezt tapasztalja maga körül, hogy ennyi idősen már pasik meg szex.. De ha már elismerésről van szó, igen részemről Ő neki több elismerés jár, mint egy olyan kislánynak, aki 14-5 éves korára már nem szűz, meg havonta cserélgeti a pasijait.

2015. jún. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%

Ennyi idősen már dolgoznak hormonok, szóval tényleg nem bírom felfogni. Azt elhiszem, hogy nincs olyan a környezetében akibe szerelmes lehetne, de hogy nincs olyan pasi aki tetszene neki, csak tetszene mert jóképű, na azt nem.


15 éveseknek már ha nem agyhalottak van ennyi eszük. Ők már nem kisgyerekek, nem véletlen van 12 éves kor felett a büntethetőségi korhatár is, mivel ennyi idős kortól már tisztában vannak azzal amit csinálnak.

Hány 14-17 évesről hallottál akinél "véletlen" becsúszott egy gyerek? Én egy kezemen megtudom számolni. Mert felkapta a média. Ugyan ennyit elgázol a vonat is. Ha a 10%-al ez történne akkor valóban említésre méltó problémának tartanám, de van vagy 4 féle mód a védekezésre, és nem egy olyan összetett dolog, a leghülyébbek is el tudják végezni. Komolyan, 2. osztályos szövegértés feladat nehezebb mint felhúzni egy gumit.

Szóval ha a 15 éves lányok 85%-a biológiailag már olyan, hogy vonzódik a másik nemhez akkor ezt annak tudnám be, hogy későn érő típus. Természetesen lehet, hogy pont ebben az 5%-ban van a kérdező, ez nem probléma. Viszont ha 1-2 éven belül sem kezdik érdekelni pasik akkor már baj lesz.

Mondja azt, hogy mindenki kis csenevész, buta fiúcska a közelében, és akkor fel sem merül bennem, hogy nála van a probléma.


Kérdező, már megbocsáss, de izgalomba se jössz semmitől és senkitől?

2015. jún. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!