Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Emberek! Szerintetek ez mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lilly203 kérdése:

Emberek! Szerintetek ez mit jelenthet? Van nála esélyem?

Figyelt kérdés

Nos van egy fiu akibe szerelmes vagyok. Egy osztályba járunk és sokat szoktunk beszélgetni skype-on. Olyanokat szokott mondani nekem mint hogy soha nem utálna meg, soha nem zavarom, én vagyok a legkedvesebb lány az osztályban, okos vagyok, soha nem idegesítem,...stb. Múltkor elmondtam neki hogy szeretem. Mikor azt mondtam neki hogy "tudom hogy soha nem szeretnél" azt mondta rá hogy "na jó én erre csak annyit mondok hogy Szija". Később azt mondta hogy van esélyem.


Most akkor szeret engem?

13/L 13/F



2016. júl. 14. 23:13
 1/3 A kérdező kommentje:

#1

Ez mit akar jelenteni?

2016. júl. 14. 23:19
 2/3 Adelll ***** válasza:
Na hat biztos bejossz neki. Kerdezz ra hogy o mit akar. De nem is ertem h miert irtal neki olyat h soha nem szeretnél. Ha azt akarod h legyen valami akkor kerdezz ra. 4
2016. júl. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Poénból írtam neki kíváncsi voltam rá hogy mi a válasza
2016. júl. 15. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!