Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hívő emberek. Esélyem sincs a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívő emberek. Esélyem sincs a nőknél, kitaszításban élek. Ha létezik isten, miért tette ezt?

Figyelt kérdés

2015. júl. 12. 14:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azt akarja, hogy pap vagy szerzetes legyél. :-) Vagy hogy végre megváltozz.
2015. júl. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mindig egy kimondottan elgondolkodtató történetnek tartottam.


Egyszer nagy árvíz volt egy faluban, mindenkinek sikerült elmenekülnie, csak a papnak nem. Felmászott a templomtorony tetejére, és ott így imádkozott:

- Kérlek Istenem, ments meg a vízbefulladástól !

Majd nagy hittel várta a választ. Nemsokára arra jött egy csónak, odament hozzá, és mondták neki, hogy szálljon be. Azt válaszolta, hogy nem megy, mert őt Isten fogja megmenteni. Hiába győzködték, hogy nemsokára elmerül a templomtorony is, nem volt hajlandó beszállni.

Nemsokára egy másik csónak vetődött arra, de ő ugyanúgy elküldte őket. Végül egy helikopterrel akarták kimenteni, de azt sem fogadta el, hogy őt majd Isten menti meg. Végül összedőlt a torony és megfulladt.

A mennyben Isten előtt állva megkérdezte:

- Uram, hát imádkoztam hozzád, hittem Benned, és mégis megfulladtam ?! Miért nem segítettél ?

- Fiam - szólt Isten - küldtem érted két csónakot, és az utolsó pillanatban még egy helikoptert is, de hát neked semmi sem volt elég jó ...

2015. júl. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Pap.Akkor miért nem teremtett olyan embernek, aki alkalmas egy ilyen hivatásra, mert én nem vagyok az.

Hülyeség ez az egész.

2015. júl. 12. 14:53
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a törtènetet èn is ismerem, csak futóhomokkal. Nem ő tette ezt hanem nem próbálkozol elègge. Csak akkora akadályt tesz eled amivel meg fogsz birkózni.
2015. júl. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

#2

Ha ő teremtett mindent,akkor miért van ennyi rossz dolog az életben?

Mi ez?

Ő a fűrész?

2015. júl. 12. 14:57
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Legyel reformatus. Problem solved
2015. júl. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Segíts magadon, Isten is megsegít. Tudod, ha már bevontad ezt a vonalat, akkor próbáld megérteni azt is, hogy Isten nem italautomata, amibe ha bedobod a pénzt, megkapod a kiválasztott italt. Legyél önálló, ha az eddigi út nem volt jó, válassz másikat, ha az eddigi módszerek nem voltak jók, cselekedj másképp. Isten nem fog helyetted élni.
2015. júl. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

[link]

Szerintem ő okosabb nálad és a papoktól is.

2015. júl. 12. 15:09
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

"Ha ő teremtett mindent,akkor miért van ennyi rossz dolog az életben? "

Nem vagyok hívő, de ezt még én is tudom :O Képzelem mennyire vallásos lehetsz, ha ilyen kérdést felteszel :D Szerintem csak a napi provokáló kérdést láthatjuk.

2015. júl. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Isten és a papok két külön dolog, kérdező.

Gondoltál már arra, hogy változnod kellene, vagy hogy olyan típusú nőkkel próbálkozol, akiknek nem jössz be, talán hogy túl felszínes módon állsz a társkereséshez, esetleg valaki epekedik érted, de te meg rajta nézel át?


No, mindegy, nem Isten a hibás, amiért neked nem megy.

2015. júl. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!