Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megcsókolt a barátnőm pasija?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókolt a barátnőm pasija?

Figyelt kérdés

Péntek este (tegnap) egy házibuliban voltunk, ahova két barátnőmmel, és az egyikőjük barátjával mentem. A barátnőm összeveszett a fiúval, ezért ő hazament, amiről én nem is tudtam. Kimentem levegőzni, és utánam jött a barátja. Róla tudni kell hogy régen is tetszettem neki.

Elkezdtünk beszélgetni, és mondta hogy elege van már hogy a barátnője mindig megsértődik. Hirtelen megfogta a kezem és megcsókolt. Az a legrosszabb hogy nagyon jó volt, de nagyon nagyon bűntudatom van, soha nem akartam ezt. Azt mondta hogy ez soha nem fog kiderülni, de ez nem megoldás. Mit csináljak?


2016. júl. 16. 10:49
 1/4 anonim válasza:

Csúnya ügy lesz belőle, viszont a barátnőddel szemben az a legtisztességesebb, ha elmondjátok. Nagyobb sértés és megalázás ezt elhallgatni, mint elmondani. ÉS ha a pasijának bejössz, talán még esélyt is kaptok magatoknak. Viszont a lényeg hogy tisztázzátok a lánnyal, vagy legalább te. Ha nem mondod el a bűntudatod csak fokozódik.

17/L

2016. júl. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én elmondanám a barátnőmnek , hogy mit csinál a háta mögött a pasija.
2016. júl. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En is elmondanam neki hogy mi tortent tgnap este. Ez az egyetlen jo megoldas.
2016. júl. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd el. Úgyis a pasi hibája volt. Neked bajod nem nagyon lesz belőle. Legalább is ha normális a csaj.
2016. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!