Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segitseg mit tegyek?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitseg mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Kb 1 eve az en hibambol szet mentunk az exemmel 2 evet es par honapot jartunk egyutt,mivel egy utcaban laktunk szinte mindig egyutt voltunk. Szakirasunkat kovetoen en par napra eljottem kulfoldre. Ugy gondoltam nekunk kulon lesz a legjobb,nem tudom mi vezetett a duh vagy mi nem tudom. Hianyzott nagyon de megse kerestem es mikor o keresett akkor se azt mondtam amit erzek hanem azt hogy mar nem szeretem. Decemberig kb mindig keresett irt facebookon de en tiltottam le oldtam fel.Tiltasok kb akkor voltak ha eszembe jutott a sok banto szava meg az hogy kaptam egy pofont tole (kiprovokaltam). Majd egyszeruen tobbe nem keresett parszor meg beszeltunk a baratnom fbjerol de akkor is csak veszekedtunk mar a vegen azt mondta utal. Marciusba haza voltam gondoltam otthon lesz es vegre lathatom meg beszelunk mindent mert meg szeretjuk egymast de tevedtem nem volt otthon o is kulfoldre ment. Otthon megjobban hianyzott nem tudom le irni azt az erzest :( hivtam de nem vette fel azt mondta mar nem erdeklem koszonjek mindent magamnak papucskent hasznaltam..szoval nekem kellett visszajonnom igy nem talalkoztunk. Most meg nemreg kiderult osszejottek a legjobb baratnommel sot mar ossze is koltoztek abba a hazba amibe velem akart :( 1 eve nem is lattam de meg most sem felejtettem el.. o volt az elso. Nem tudom mit csinaljak megol a banat :( annyira rosszul vagyok hogy mar lassan a hazbol se megyek ki ha nem muszaj. Haza menni peddig felek nem akarom egyutt latni oket.. kerlek segitsetek valaki volt mar hasonlo helyzetbe? Mit csinalt? Mennyi ido amig kiheverem? 19L
2016. júl. 16. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nehéz, de próbálj ne gondolni rá.

Őszinte legyek? Ha azt akarod, ha nem akarod, akkor a lenti sorokat ne olvasd el.

A barátodnak teljesen igaza van. Eléggé szemét voltál vele, hogy így viselkedtél, ott lett volna neked a fiú, a szerelmed, akit szeretsz, és nem veszed el. Én is ezt csináltam volna a fiú helyébe hidd el. Ez ellen nem tudsz semmit se csinálni, sajnos. :( Részvétem!

2016. júl. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon megbantam mindent ha legetosegem lenne mindent mashogy csinalnek.. :( egyszeruen megorjit a gondolat,hogy az a ferfi kinek nemreg a mindene voltam mar mast szeret :( hiaba kaphatok meg ezeret nekem ugyis o kell! :(
2016. júl. 16. 19:21
 3/5 anonim válasza:
A barátnőd tudta hogy még szereted a fiút?
2016. júl. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha az a fiú kezet emelt rád, akár provokaltad, akár nem, akkor felejtsd el. Aki egyszer megteszi, megteszi többször is :)
2016. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2. Tudta! Rohadna meg..
2016. aug. 1. 14:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!