Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van más is aki így érez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is aki így érez?

Figyelt kérdés

Sajnos a legtöbb lány cssk átvert. Jómagam elég naiv voltam, de most már jobban megválogatom, kikkel jövök össze vagy éppen kikkel barátkozom.

Valahogy most már egy kicsit belefáradtam, hogy próbáljak normális lányt találni. A legutóbbi is normálisnak tűnt és kiderült róla hogy egy tapló.

Most ismételten van egy lány, akivel beszéltem is és hihetetlenül aranyos meg imádnivaló, nem mellesleg szép is, így ez a 3 párosítás elég ritka. De egyszerűen nem megy. Nem tudom neki elmondani mit érzek, mert félek, hogy ő is csak átverne és nem lenne hozzám őszinte. Az is lehet hogy életem legnagyobb lehetőségét szalasztom el. Tegnap el is hívtam valahova, csak hogy jobban megismerjem, és akkor jöttem rá, hogy tényleg kedvelem. Megcsókoltam és nem éreztem elsietettnek, de nem tudom neki elmondani, hogy mit érzek, mert félek, hogy visszautasít. Ráadásul ő nem mutatt felém semmi különösebb reakciót.


17/F


2016. júl. 16. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a fiukkal vagyok pont igy:)
2016. júl. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elment veled randizni és hagyta, hogy lesmárold. Szerintem tök egyértelmű a helyzet.

Egyébként meg mit veszíthetsz, ha összejössz vele? Ha nem lesz jó a kapcsolat, szétmentek és ugyanott tartasz, mint most, semmi változás.

19/F

2016. júl. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!