Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem szeretnek a korombel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretnek a korombeliek?

Figyelt kérdés
Nem tudom felfogni...13 éves vagyok de 15-6 év alatti fiut nem is tudok akinek tetszenék..de afölött van sok..19,20 szörnyű érzés számomra ez az egész. Felnőtt koruak bámulnak meg.. de nálam ezek az elét korok a szexel engyenlőek..mit csináljak?
2016. júl. 16. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ahogy mondod azzal... 13 évesen brutál h a felnőttek bámulnak meg.. huu vagy várj annyira nem is... mindenkit megbámulnak....
2016. júl. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De vagy a lábam között vagy a melleimet
2016. júl. 16. 20:07
 3/8 A kérdező kommentje:
És leis szoktak szolitani
2016. júl. 16. 20:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ez van, akkor vegyél egy doboz paprikasprét, tanulj aikidozni, és ne foglalkozz az ilyenekkkel, majd lesz valaki akinek tetszeni fogsz (XD)
2016. júl. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Képzeld van pasim és neki is tetszek:P
2016. júl. 16. 20:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok pasinak csak a szex a fontos. De nem mindenki ilyen. Én pl nem tartom elsődleges helyen a szexet, de pont ezért nem is szoktam 19 év alattiakkal ismerkedni. 23 vagyok és van saját életem meg céljaim. Nekem egy társ kell, nem egy tini lány akinek még teljesen más dolgok a fontosak. Ne vedd magadra, nem ellened szól :)) És ahogy előttem írták, idővel találsz majd egy normális srácot. 13 évesen még ráérsz ezzel.
2016. júl. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 C0r3 válasza:
Erre van egy jó trükköm. Anyukám mutatta. Fogj egy liter fehérítőt és öblítsd le vele azt a sok szennyet ami kijött vagy bement a torkodon.
2016. júl. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az egyetlen akit leszólítanak, sok éretlen huszonéves csinál ilyet, sőt engem idősebbek is szoktak, és tudod mit csinálok?

lesz@r.om

2016. júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!