Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítséget szeretnék! Mindig...

Segítséget szeretnék! Mindig is kb 10-20 kilóval kevesebb voltam (vagyok), mint a korombeliek. Ilyen az alkatom (anyukámtól örököltem) de nem bírom tovább. Bővebben lent. Van esélyem a célom elérésére? 16/L

Figyelt kérdés
Sz¨Žval mindig cs¨˛foltak de nem ¨Śreztem magam rosszul a b0“2r0‹2mben mert fittnek ¨Śreztem magam,sportosnak ¨Śs el0“2nynek tekintettem. De ma m¨˘r szeretn¨Śk 'ducibb' lenni mert szeretn¨Śm ha lenne alakom ¨Śs a ruh¨˘imban j¨Žl ¨Śrezhetn¨Śm magam,nem lenn¨Śk ennyire t0‹2r¨Śkeny,gyenge. Sokmindent kipr¨Žb¨˘ltam m¨˘r de semmi sem hatott.. (T¨˛l gyors az anyagcser¨Śm is..) 0‡7tv¨˘gyam hatalmas ¨Śs eg¨Śsz nap eszek de hi¨˘ba.. Valakinek esetleg valami 0‹2tlet? Anyuk¨˘m kapott ¨Śtrendkieg¨Śsz¨Şt0“2t mert k¨Žrh¨¤zba er0–3lt ¨Śs 0“2 is sov¨˘ny.. (kb 10 kil¨Žt h¨Şzott a gy¨Žgyszert0“2l). Mivel nem vagyok s¨˛lyos beteg,ez¨Śrt nem kaphatok ilyen gy¨Žgyszert. Van esetleg m¨˘s ilyen gy¨Žgyszer? Tudom google a bar¨˘tom de h¨˘tha van itt olyan aki tud seg¨Şteni.. Rem¨Ślem ¨Śrthet0“2en ¨Şrtam le a probl¨Śm¨˘m,k0‹2sz0‹2n0‹2m annak, aki v¨Śgigolvassa.

2015. márc. 26. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez... ezt hogy hoztad így össze? Így akartad? :D
2015. márc. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Á értem, kódolt üzenet....


Oké, holnap este ott leszek!

2015. márc. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok: Elrontottam mert telefonról írtam és valsmi hiba csúszott az elküldésben :D Itt a helyes kérdés,elnézést. ---> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__altalanos-kozerzet__..
2015. márc. 26. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!