Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha nagyon féltékeny...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

Lassan 8 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, de mostanság egyre gyakoribb az, hogy féltékeny vagyok.

Mindent meg tudunk beszélni, de már ha féltékeny vagyok azt el sem mondom, mert cikinek tartom, hogy mindig féltékeny vagyok.

Ha már egy játékon játszik (wow, lol) és más fiúkkal találkozik játékon belül, esetleg beszélgetnek akkor is elkap ez a feszítő és kényes érzés.

Szinte már szerintem kóros amit én művelek.

Összességében:

Mit tegyek/gondoljak/kérdezzek/cselekedjek az érdekében, hogy ne legyek féltékeny.

Szeretnék normális válaszokat kapni.

Köszi


15/F



2016. júl. 16. 23:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Tudatosítsd magadban, hogy ez nem jó, amit érzel, és nincs értelme. Ha el akar menni, elmegy, ha maradni akar marad. Ez nem rajtad múlik. A féltékenység a legrombolóbb érzés egy kapcsolatban, ami csak létezik.

El kell engedned a másikat annyira, hogy szabad lehessen, szabad akaratából legyen veled, különben megette a fene. Te pedig nem attól vagy több, hogy ő ott van, magadtól is teljes ember vagy. Azt is jó lenne, ha elfogadnád, hogy nem kontrollálhatsz mindent az életben, van, amit nem lehet. Ha ez megvan, könnyebb lesz talán.


Te pedig szintén igyekezz kicsit máshol is boldogságot találni. Nem más nőknél, de barátokban, hobbikban, sportban stb. találni második, harmadik, negyedik pillért. Így nem a szerelmi pillér ingásád figyeled majd folyton, hiszen stabil marad az életed mindenképpen.


A féltékeny, instabil, önbizalomhiányos ember egyébként nem vonzó, ezt is vésd az eszedbe.

2016. júl. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!