Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetek ilyenkor?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés
van egy fiú nagyon jól érzem magam vele .A szuleim tiltottak tolle mert szamukra nem felel meg a kulseje. En probaltam tavol tartani magam tolle de nem ment . Ha egy napig nem hallok rola valamit en szo szerint szenvedek. Meg soha nem volt baratom ezert nem is tudom milyen az igazi szerelem. . A fiu kulsore nem jon be egyaltalan nem az en stilusom sokszor ugy erzem o nem tartozik bele az en kis vilagomba es meg se tudom hagyni... Mar nem csak az a baj hogy a csaladom nem dijazza hanem en is rettenetesen oszezavarodtam . neha en sem tudomvaloban vele akarok lenni de nem tudnam azt mondani hogy nem mert ha nem lenne hianyozna ugy hogy alig birom elviselni de megis ketely van bennem.Ha letudnam tisztazni magamban a szuleim se erdekelnenek ugyis el kene fogadniuk, de nem tudom. Jol jonne egy rapasztaltabb ember tanacsa. 18L
2016. júl. 17. 15:32
 1/3 Ildike17 ***** válasza:
zsámó a srác?
2016. júl. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 pacsi, ugyanerre gondoltam :)


Én most egy szemét, felszínes dög leszek. Számomra fontos a külső megjelenés is. A szerelemben az is fontos, hogy legyen meg a megfelelő vonzalom fizikailag, testileg és kell, hogy tetsszen a partnerem. Emellett természetesen a belső is fontos szerepet kap. Mivel azt mondtad, hogy nem jön be a srác, ezért én azt mondom, hogy ilyen esetben nem kell erőltetni a dolgokat.

A legjobb, ha egy picit visszavonulsz, mérlegeled a dolgokat és döntesz.

2016. júl. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fiú hány éves? Csak az a baja a szüleidnek hogy nem jön be a srác nekik? Egyébként miért nem jön be? pl kövér,fogatlan v valami? Esetleg roma?
2016. júl. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!