Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hatalmas, vastag krumpliorrom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas, vastag krumpliorrom van, emiatt sosem lehet barátnőm, mit csináljak, ha ez a csúnya orr elcseszte az egész arcom és már gúnyoltak is az orrom miatt lányok?

Figyelt kérdés
Már olyat is hallottam lányoktól, hogy helyes fiú csak kár, hogy nagy az orra... meg olyan is volt, hogy kinevettek, hogy mekkora orrom van meg hasonlókat mondtak, már semmi önbizalmam, úgy látszik az orrom miatt nem kellek a lányoknak.:(

2013. febr. 20. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Orrműtét! Én is be fogok rá ruházni, igaz, 3 havi fizetésembe kerül és utána se lesz senkim...
2013. febr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Figyelj akivel mostanában én randizgatom, neki is hatalmas orra van. Őt úgy emlegették a suliban elmondása szerint hogy "ja a nagy orrú?" de oda vagyok érte így is :D

Nem ezen múlik, ha amúgy jófej vagy.


Amúgy ilyen az övé, a bal:

[link]

2013. febr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#2

Enyémhez képest ez például semmi. Nekem sokkal hosszabb, kevésbé megtört, de aránytalanul széles is.

2013. febr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Végesetben marad a plasztika.
2013. febr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez nem is vészes, az enyém vastag és óriási a fejemhez képest, előlről a legdurvább. Nem is csoda, ha nem kellek a lányoknak.
2013. febr. 20. 23:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Én lányba ismerek ilyet, de neki már a6 évesen 95D-s mellei voltak ami azért eléggé kárpótolja az embert az orra miatt. Javaslom a mellplasztikát!
2013. febr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem z orrodba kell hogy bele szeressenek,hanem a személyiségedbe..

jó aláírom a külső is számít a mai világba,de nem kell feltétlen a mai divat majmoknak megfelelni..senki sem tökéletes mindenkinek vannak hibái.

Egyszer csak találni fogsz egy olyan lányt aki nem az orrod alapján fog megszeretni.

2013. febr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is lób*szó méretű orrom van, de nem volt vele gond. Nyilván nem én kaptam a szerelmesleveleket általánosban és nem sugdolóztak rólam tinicsajok a paplan alatt, mégsem éreztem sosem, hogy rosszabb lennék emiatt a nőknél. Tény, hogy volt időszak, hogy én is azt gondoltam, nem kellek senkinek, de annak köze sem volt az orromhoz.
2013. febr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?:) Ha az összkép jó, mármint testre izmos vagy,jól öltözöl rendes, értelmes vagy belsőre-vagyis van ami kompenzálja a dolgot, akkor nem gondolom hogy senkinek sem kellenél:) Ne törődj mások véleményével, de ha mégis zavar ott a műtét. Mindenkinek vannak hibái. 17.l
2013. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Miért akar mindenki azonnal vagdosni? Az én barátnőmnek sincs kicsi orra, sőt, de nem ez határozza meg a kapcsolatunkat. Viszont már jó rég együtt vagyunk.


De pl nekem tetszettek a görbe orrú lányok is mindig, mert nem az orrukat néztem, hanem a tekintetüket és mind a két lány, aki ilyen és ismerem, zseniálisan jó és hihetetlen ember.

2013. márc. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!