Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem birok kiszeretni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem birok kiszeretni belőle?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit kb. 2 Eve ismerek. Az elsõ évben nem volt köztünk semmi csak barátok voltunk. Majd a fiú egy nap kert rólam fehérnemūs képet én nem küldtem neki és össze is vesztem vele. Néhány nap múlva eljött hozzánk és segített a szüleimnek majd minor ki kisértem megölelt és bocsánatott kert ezután órákon at ölelkeztünk és beszélgettünk. A fiú néhány héttel késõbb megkérdezte h lefekszek-e vele, én nem-et mondtam és õ elkezdett gyõzködni, h nem fog fájni és jó érzés. Viszont a fiúnak eközben barátnõje van. Én pedig beleszerettem a fiúba. El akarom felejteni, de ez nem megy és nem tudom, h miért.

Elõre is köszönöm a válaszokat



2016. júl. 19. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hülye vagy. Tipikus tinip_icsa... Fehérneműs kép jah... meg veled csalná a nőjét.

És ebbe a szarba szerettél bele? Egy férfinek ha van nője akkor rohadtul nem érdekli más lány.

Gondolom ilyen 20 kilós páwa fos ez is...

2016. júl. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyszer képes megcsalni egy lányt, az többször is meg fogja tenni. Jobbat érdemelsz mint ez az idióta akinek valószínűleg csak ARRA kellenél.
2016. júl. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudtal beleszeretni??-.- nevetseges. A kerdesnek sem volt ertelme. Feletsd el,menj barbizni,aztan,ha tobb fogalmad lesz a szerelemrol,meg a parkapcsolatokor..meg egyaltalan az eletrol,akkor tedd fel ujra ezt a kerdest.
2016. júl. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nincs veled semmi baj ! :)


Vélhetőleg fiatalka vagy még gondolom szűz is a szavaidból ítélve. Teljesen normális hogy beleszerettél mivel olyan dolgokat tapasztaltál meg vele amiket mással azelőtt talán nem, ezért érthető hogy az sem szab határt hogy bnője van a srácnak. Ilyenkor azt hiszed ez a szerelem, ez nem szerelem. Ez egy szexuálisán mármár túlfűtött fiatal lány felfedezése a szexualitás útján. Ez addig fog tartani míg valaki le nem veszi rólad az erényövet, utána már nem fogsz a gyakori kérdéseken lógni ezzel kapcsolatban. Szóval akkor:

1: felejtsd el a csávót mert csak leakar fektetni.

2:felejtsd el a csávót mert bnője van

3:felejtsd el a csávót mert hidd el hogy nem őt akarod első fiúnak


Remélem tudtam segíteni! Hajrá.

2016. júl. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tipikus hülye kis pi.csa vagy, hogy te ilyenekbe szeretsz bele.....

Mi nem megy? Te nem akarod elfelejteni... Ha el akarnád, letiltanád facebookról, nem engednéd be a házadba tökön rúgnád úgy,hogy elterül és még a fejed is elfordítanád, ha a közelben van.

De te csak a hülyét játszod.

2016. júl. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!