Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Na erre tudom hogy mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na erre tudom hogy mi a véleményetek elsőre de azért megkérdezem. Szerintetek mit tegyek? Nem birok belőle kiszeretni! (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kb. egy éve jártunk egy fiúval...egy hétig tartott vagy kettő mert én dobtam...egy másik fiúért...:S

Aztán utáltuk egymást...(sosem voltunk barátok..vagy szerettük egymást vagy utáltuk)

Na szval és én megint beleszerettem...(akiért elhagytam azzal már rég szakitottunk) És jártunk is..nem tartott csak 2 napig..smároltunk...meg azt mondta h komolyan gondolja...és hosszútávra tervez...én is ezt gondoltam...de viszont 2 nap után elkezdett szájra puszizni...meg ölelkezni 2 másik csajjal...(mind két csajt ismerem..sose járna velük mert csúnyák naon szval csak féltékennyé akart tenni...vagy le akart koptatni..)

én meg az ő haverjával akartam féltékennyé tennii...(aki hagyta magát mert bejöttem neki...((én ezt nem tudtam)) )

na de a lényeg h most azt beszéltük meg hogy haverok leszünk...dehát....úristen....én imádom!! :-O :$ mit tegyek?? már kétszer jártunk...de én még mindig szeretem...mi legyen? :-O :$ :(

Köszi előre is. L/15


2010. szept. 27. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Két pont közt a legrövidebb út az egyenes! Mond el neki az igazat!
2010. szept. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi névtelen ^^ :)

De ő sajnos nem ilyen...akinek csak ugy elmondhatod...ő az az osztály menő....

2010. szept. 27. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!