Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinaljak? Mert ez így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Mert ez így nagyon rossz.

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt(14) aki egyidős velem. Kezdek beleszeretni. Csak az a baj hogy a távolság közöttünk 150 km. Még idejében elfeletsem? A beszedebol szerurheto,h őis kedvel engem. Ti mit csinalnatok? Mert ha egész évben talán nyáron egyszer tudunk beszélni.

2016. júl. 19. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd. 150 km egy kicsit sok.. Nem lenne jo vege akkor sem,ha megprobalnatok. Igy legalabb megkimeled mindkettotoket a szakitast,meg a kovetkezmenyeitol.
2016. júl. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
*szakitastol. Bocsanat
2016. júl. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Te korodban ez nagyon sok. De ha lesz autód, meg pénzed benzinre, és megengedik, h ott aludj, akkor majd talán egy 6 év múlva.


De nyugodj meg... Nemsokára ad az élet olyan lányt, akivel tudsz is talizni. ;)

2016. júl. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha jó kondiba vagy, lebicajozhatod simán. ;)
2016. júl. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha amúgy minden jól megy köztetek, akkor nyugodtan kezdeményezz!

Nem olyan nagyon nagy távolság ez, biztosan megoldható valahogy, hogy gyakrabban találkozhassatok.

2016. júl. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
300 kmt nem csinál meg 14 évesen. És kevés az az ember, aki képes rá. Meg bicikli is kell hozzá.
2016. júl. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, majd 300km-et biciklizekxD..még el sem engednének bicoval :"D( 300 km távolságban.max 50 kmig engednek el egyedül) Hogy jött ez nektek? Majd az autó pályán tekerek vagy mi?:"D
2016. júl. 19. 11:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy jött,hogy segíteni akarnak neked ;) Ezek csak ötletek voltak,nem kell komolyan venni. Van,aki simán letekeri ezt a távot. Az,hogy téged nem engednek el,egyéni szoc. probléma. Inkább értékelhetnéd a segítséget.
2016. júl. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!