Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a barátom szerelmesébe, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm, akivel nagyon jóba vagyok.

Szinte mindennap beszélünk es elmond nekem mindet, enis neki..

Kiderült hogy egyik baràtomba szerelmes egy jóideje, es a segitségemet kerte.

Csak az a gond hogy egyre jobban kezdek vonzodni a lányhoz. Ugyérzem szerelmes vagyok belé.

Nemtudom mit csináljak. Próbáljam raébreszteni hogy a barátom nem jó válsztás? Vagy mondjam el neki?

Bocsi a sok hibaert telefonrol irok



2016. júl. 21. 00:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Mond el neki! Semmi kepen ne kezdj neki hazudozni mert akkor mar alapbol egy rosz inditassal kezdesz! Mons meg hogy oszinte leszel szivesen segitenel de ugy erzed ezzel sajat magadnak okoznal fajdalmat! ;) igy nem konkretan irod le, de meg is mindent el mondasz vele! :))
2016. júl. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 davit barbara válasza:
Ha telleg szerelmes vagy bele akkor segitessz neki hogy osszejojjon azzal akit szeret. Hiszen ha tiszta szivedbol szereted akkor azt szeretned hogy boldog legyen vagy veled vagy nelkuled megha nagyon is faj. Vagy az is lehet hogy akit o szeret az nem szereti viszont es lehet nala eselyed. Remelem segitettem.
2016. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!