Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én 16 vagyok a barátom 22, a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 16 vagyok a barátom 22, a többi lent?

Figyelt kérdés
Én még tini vagyok viszont szokták mondani, hogy a koromhoz képest érett vagyok ezért is az "idősebb" férfiak jöhetnek szóba nálam. Persze nem vagyunk mi se ilyen hű de komolyak vagy hasonló. Nagyon jól elszoktunk hülyülni viszont nem tudom hogy tudnám kimutatni vagy kifejezni a kölcsönös tiszteletet. Ebből volt egy vitánk a héten mert mondta hogy ő nem fogja eltűrni hogy ha egyszer majd akár csak viccből leb*zdmegolom vagy hasonló. És az a baj nálam hogy ilyen téren nem vagyok komoly és pl tesómmal is így beszélek ami persze más fajta kapcsolat de nem tudom hogy változtassak vagy mit tegyek. Kérjem ki mindig a véleményét vagy mi? (Még csak 2hete vagyunk együtt)

2016. júl. 25. 21:29
 1/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
78%

Igazából az a bajom ezzel "az érett vagyok a koromnál" dumával, hogy minden tini ezzel igazolja a tetteit. Neki joga van a cigihez, a piához, hogy dugjon, hogy vén kecskékkel nyalassa a sóját, mert ő "érettebb mint a korosztálya". Ezzel a varázskártyával csak az a baj, hogy fals információkat hordozz. Érettséget sajna, még mindig a megélt élmények által és ezzel együtt az évekkel szerzel. Tehát, amíg úgy istenesen nem kell szembe nézned az élettel és azokkal a problémahalmazokkal, amik túlmutatnak a tinédzserek szokásos problémáin, és a szülő, minden nyűgödre ott van, hogy hárítson, addig, te nem érett vagy, legjobb esetben is komoly.

Mondom ezt úgy, hogy rám meg a felnőttek akasztották ezt a undorító kártyát, mert túl komolyan vettem az életet, és magamat. Csak ellentétben veled én percig sem gondoltam különlegesnek magam ettől, inkább bosszantott ez fals skatulya.


Nos, most, hogy a fogalmakat tisztáztuk, térjünk rá a "felnőtt" problémádra.

Nekem az unokaöcsém oviban is kb. ilyen szép szókincset szedett fel magára, amit itthon nem tűrtünk meg. Ezért az egész család inkább átállt más káromkodásra. "A macska bajszát", "A fene vinné el", "Hogy ló rúgja meg", "Hogy vinné el a Hétrőföskapanyányimonyók" stb. Ez nagyon jól bevált, de mi is teljesen átlátunk, tehát automatice, ha káromkodnunk kell, akkor ezt mondjuk. Ez nem is csúnya és lehet szentségelni is.

Szóval ajánlom önönmagad átnevelését, és akkor a barátodat is megtarthatod, meg te is egy kicsit inkább leszel nő, mint kocsis.

2016. júl. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én is hasonló viszonyban vagyok a nővéremmel, de ez nálunk már csak így megy. Néha még én is elcsodálkozom milyen mocskos a szám, hí a családi körben vagyok, pedig egyébként műveltek vagyunk a szüleim is diplomásak a bátyám és nővérem is az én meg még egyetemista vagyok. Nálunk ez testvérek között legalább is természetes, nem szidni szoktuk egymást egyszerűen csak ilyen a "stílus" amiben kommunikálunk. De én alapvetően nem szoktam csúnyán beszélni és tényleg csak olyanokkal használok merészebb szavakat, akikkel bensőségesebb a viszonyom és tudom, hogy nem zavarja őket. Szerintem próbáld megértetni vele, hogy ez nem a tisztelet hiányát jelenti nálad, vagy próbáld meg ilyen téren visszafogni magad, ha vele vagy.
2016. júl. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Látom nem értetted meg amit írtam. De azért köszönöm ;)
2016. júl. 25. 21:47
 4/6 A kérdező kommentje:
Másodiknak köszönöm :)
2016. júl. 25. 21:48
 5/6 A kérdező kommentje:
És hogy lehetne fokozni a tisztelet kimutatását esetleg?
2016. júl. 25. 21:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Deep throat;)
2016. júl. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!