Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miatt utál az egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miatt utál az egész lakóközösség. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

A barátom eddig Bécsben élt, most költözött végleg Pestre, ennek lassan 1 hónapja. Elég hamar talált lakást, én pedig hozzáköltöztem. Viszont még maradt bőven pénze a régi lakásból, a lényeg, hogy nem keresett még munkát, szóval otthon vagyunk egész nap, ha épp nem megyünk valahova.

Gondolom, kihasználva a nyári szabadságot, sokan felújítják a lakásukat, nálunk pedig sajnos papír vékonyságúak a falak. A barátom pedig...nos, ő elég "nehéz eset"... Engem is idegesít, hogy két hete megállás nélkül fúrnak, kalapálnak, meg nemtudom, reggel 7-től délután 5-ig, fel is mentem szólni, tök normálisak voltak, kevesebb ideig tart azóta. A barátom viszont lázad, ööö, nem kertelnék, fél óra "hangzavar" után már vágtat fel, kis híján a szomszédra rúgja az ajtót, fenyegetőzik, hogy "ő nem tud aludni", ömlik a mocsok a szájából, stb. Körfolyósós házban lakunk, az egy picit már sok volt, amikor a gangról, elhagyta a száját egy "verjem anyádba a f.aszom, mikor hagyod már abba?" kijelentés a szomszéd felé... És persze ezt hallják mások is, mert rendszerint üvölt.

Marhára ég a pofám miatta, és az a legkevesebb, hogy nem köszönnek vissza az idős nénik, meg hallom, hogy én vagyok "a bunkó pasi nője"...

Már annyiszor próbáltam vele beszélni, mert nem akarom, hogy kivágják onnan, de folyton csak azzal jön, hogy csendháborítás, meg vele ezt nem csinálják, meg anyámkínja... Nagyon elszomorít ez a helyzet, már rosszul érzem magam, ha szembejön egy szomszéd, utálok így ott lakni..

Mit csináljak, hogy oldjam meg?


2016. júl. 25. 16:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
En ugy oldanam meg, hogy nem elnek kapcsolatban tirpak parasztokkal, akik tul butak ahhoz, hogy alapveto udvarissagi formakat alkalmazzanak. Ha te normalis "szinvonalu" no vagy, akkor hogy nem abrandultal ki egy ilyen prolibol ugy megis? En mar ra sem tudnek nezni. Dol az "aljasag" a szajabol. Undorito.
2016. júl. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Dobd ki a pitsába ezt a vadbarmot... Fel nem tudom fogni, hogy képes valaki együtt lenni ilyen undorító emberrel.
2016. júl. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Menekülj... :) A barátod egy unintelligens, arrogáns sz_rjankó aki később is ilyen lesz, lehet Veled is.
2016. júl. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
Ezért nem kell egy bunkó paraszttal együtt élni. Nem ott lakni rossz, hanem ezzel az emberrel élni rossz, ne keverd össze! Ő az, aki nem tud viselkedni! Azért, mert őbunkóságának nem tetszik a zaj, attól még más fel fogja újítani a lakását. Akár tetszik neki, akár nem. Legfeljebb zaklatásért beperelik. Akkor fog csak igazán égni a pofád miatta! Van egy emberi minimum és ezt ő nem üti meg. Jó lehet olyannal élni, aki szégyellsz, ráadásul komoly okkal! Nem irigyellek egy csöppet sem.
2016. júl. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
kezdi egy kicsit mérgezni a kapcsolatunkat ez az egész, pedig előtte tök jó volt minden. Valahol megértem, engem is baromira idegesít, de inkább elmegyek otthonról, és akkor nem hallom...
2016. júl. 25. 16:41
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem mérgezi ez a kapcsolatot, csak az élet olyan szituk elé állít, amiben jobban megismerheted. Végre kiderült, hogy ő ilyen. Maholnap egy étteremben lesz idióta, aztán ha nem viselkedsz szépen, majd a te fejed üvölti le. Gratulálok!
2016. júl. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Tudod csak azért, mert te elmenekülsz otthonról és nem hallod, attól, ő még ugyan olyan agresszív barom. Mi lesz majd, ha a gyereketek lesz és zavarja a sírás?
2016. júl. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%

Alaposan átgondolnám, szeretnék-e jövőt építeni egy olyan emberrel, aki konfliktuskezelésből nulla, na meg nem mellesleg egy bunkó, agresszív tirpák. Nem biztos, hogy megvárnám, hogy ezt a konfliktuskezelési mintát rajtam is alkalmazza, mert ez bizony csak idő kérdése..


Most még nem idegesíted, na de várd meg, amíg lecsillapodnak az érzelmek, esetleg majd nem tud aludni a gyerektől, vagy épp bármi más konfliktusotok lesz.. Na pont így oldja majd meg őket veled is, van most egy szép betekintésed a jövőbe.


Én többre becsülöm magam, minthogy egy ilyen alakkal legyek, de te tudod.

2016. júl. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%

Igen, most olyan szituációban is láthatod Őt amiben eddig nem (nagyon) láthattad.

Elszomorít az a helyzet, hogy még egy ilyen bunkó tirpáknak is van barátnője / párja.

Bár lehetnél okosabb Te is, hogy ezek után átértékeled a kapcsolatotokat... Ezek az események gondolom nem egy napon történtek meg amiket leírtál, szóval bőven van / volt idő gondolkozni a kapcsolatotokon.

Azért aki publikusan "verjem az any...." elég brutális.. jó a problémamegoldó készsége.

Azért sajnállak de sok sikert kívánok a továbbiakban.

2016. júl. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

#6-os ott a pont.


Ezek szerint a barátod olyan ember aki X problémára csak egyfajta megoldást ismer, az pedig az agresszió.

2016. júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!