Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megzavarodott a barátom? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megzavarodott a barátom? Mit tegyek? Okok lentebb

Figyelt kérdés
2 éve van egy élettársam,egy 52 éves férfi. Én majdnem 40 vagyok.Mindketten egy 5 éves kapcsolatot hagytunk magunk mögött,10éve,+ nekem volt egy 4éves kapcsolat közvetlenül ö elötte.A probléma, a párom képtelen túltenni magát a korábbi kapcsolatán, azzal a fiatal lánnyal 10 éve lett vége,mikor a párom volt 42, a lány volt 22.A nö hagyta ott.Ha iszik a párom, részegen azt orditozza, még örülten szereti azt a nöt!!!Meg van zavarodva érte!!!Élete egyetlen, Nagy szerelme volt!!Soha senkit sem elötte, sem utána nem szeretett!Hiába mondom,lépjen túl rajta,nem tud.Azt mondja,én bennem (sincs)meg a tüz....minden nöben azt a lányt keresi és addig nem nyugszik,amig meg nem találja!Nem érti meg,52éves,és hogy a csajci a korkülönbség miatt lépett le már 10évvel ezelött is!!!Ö az agyával még azt a,17-18éves kislányt keresi, akivel a 30as évei végén megismerkedett. A dolgot súlyosbitja, hogy én 8 hónapos terhes vagyok...ez a rögeszméje úgy 3-4hónapja kezdödött,de én múló agyrémnek tartottam.Sajnos már napi szinten megy a balhé a képzelt és áhitott 17-18éves exnö miatt,a lobogó szenvedély istenitése,hogy én egy "senki" vagyok hozzá képest.Már szex sincs pár hónapja,mert nem akarok semmit sem az olyan embertöl, Aki velem bújik ágyba,de az exe nevét kiáltozza kefélés közben.....ez nekem már örület,ez,a kapcsolat.

2016. júl. 20. 14:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%

Őrület, mint,a ,te ,,vesszőhasználatod.


Remélem van rendes munkája a pacáknak, ugyanis ez a kapcsolat rövid időn belül véget fog érni, és kelleni fog neked a zseton a gyerekre....

2016. júl. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Miért hagyod magad megalázni? Legyen tartásod! Hagyd el ő nem szeret téged. Egy érett felnőtt nő vagy , viselkedj is úgy.
2016. júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon megalázó, terhesség ide, vagy oda, én nem maradnék tovább ebben a kapcsolatban.

Add ki az útját, menjen a csajhoz, majd ott rájön, mi a valóság.

2016. júl. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy teherbe sem lett volna szabad esned így tőle.

Ezt az egész ex után sírást nem tegnap kezdte...

Nem is lett volna szabad úgy összejönnöd vele, hogy nem tette magát túl azon a libán.

A gyerek sem fogja meghatni, ezt így hidd el, ahogy mondom.

Szedd össze az erődet és szakíts vele!

Megaláz és a sárba tipor téged ezzel a szánalmas siránkozásával.

Én ott baxtam volna ki mint a macskát, amikor azt mondta, hogy "benned sincs meg a tűz".

Az édesanyja pitsájában megvan a tűz, oda menjen !

2016. júl. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A kapcsolat elején, AZ elsö 1,5 évben nagyon kedves volt velem, AZ ex nevét ugyan felhozta többször, de én nem gondoltam semmi rosszra, hiszen úgy gondoltam, 10év böven elég lezárni egy kapcsolatot!!!Most készülök külön menni töle, annyira zavar már az exéröl való siránkozás. Mindig azt szajkózza, elhagyott, elhagyott!!!Hogy ö lehozta neki a csillagokat is az égröl és a nö dobta.Lakáshitelt vett fel egy Nagy házra, hogy "imponáljon" a kis csajnak a Nagy házzal, de még úgy se mellett!!!A hitelt elbukta,a lakást is,még mindig van neki adóssága ezen a téren,de már nem olyan súlyos a helyzet.Mentálisan azonban nem tudja magát túltenni ezen a szakitáson.Titkolta az érzelmeket én meg najivan hittem neki!!!A babát mindketten akartuk, tekintettel a koromra,40 leszek hamarosan és elsö gyerek.Nem a baba a hibás....
2016. júl. 20. 17:04
 6/14 Andi80018 ***** válasza:
Ilyen nincs bakker, hogy semmit se lehetett rajta látni a három hét előtt. Nekem senki ne mondja, hogy full normális volt a pali, érezhetően szeretett is és pont három hónapja jött ki ez nála. Baromság. Vagy, rájött, hogy rohadtul nincs kedve gyereket nevelni. Ja, és még piál is. Hát, kösd fel a gatyádat, mert felkészülhetsz a gyerek egyedüli felnevelésére. Azonnal szakítsd meg vele a kapcsolatot és próbálj nyugodt körülményeket biztosítani neked is meg a babának is.
2016. júl. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Okostelefonról irok,ami nem tökéletes,bocs a helyesirás bakikért,...a legjobb barátnöm mondta, Aki személyesen is hosszan elbeszélgetett vele, hogy ez a pasi ugyan nem mutatta Ki a kapcsolat elején,de mélyen sérült mentálisan.Egy szakitás után!!Nekem soha sem volt ilyen tapasztalatom,senkivel korábban és magam is le tudok zárni egy kapcsolatot ilyen sérülés nélkül.De ugye itt a baba.....nem lesz könnyü egyedül.
2016. júl. 20. 17:13
 8/14 anonim ***** válasza:

Valóban nem, de a baba majd kárpótol, és hidd el, neked is lehet még normális párkapcsolatod.

Komolyan ez nagyon dühítő, hogy siratja magát mint egy hisztis pitsa, a gyerekével, aki a hasadban növekszik, nem is foglalkozik, csak "jajj a szerelmem elhagyott, úristen!"


Már rég el kellett volna vinni egy pszichológushoz...Jobban mondva elmennie.

Én azt szoktam mondani, hogy aki segítségre szorul annak segíteni kell, de ez a pasi nem érdemli meg! Segítsen saját magán!

2016. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ilyeneket is mondott, hogy neki "nem kell a langyos viz" én szerinte nem vagyok olyan heves, temperamentumos, vad a szexben, mint az a nö.Ez elég durva volt,hogy ezt csak igy megmondta nekem.Aztán meg azt siratta,az a nö volt az egyetlen egész életében,akiben ez a bizonyos tüz megvolt,ö ezért szinte meghal!!!Bennem sincs meg,hiába a család,baba,...de miért nem mondta ezt korábban? 8 hónapos terhesen kell erröl felvilágositani?Vagy csak meggondolta magát és nem kell a baba,mert már itt is bizonytalanná vált...nem tudja,mit akar,teljesen zavarodott
2016. júl. 20. 17:24
 10/14 A kérdező kommentje:
Sokat beszélt az exéröl, túl sokat is,ez volt az egyetlen elöjel,föleg a haveroknak,a barátnöimnek is.100szor is elmesélte a sztorit,hogy megvette a Nagy házat, hitelre, a kis csaj oda beköltözött,semmit sem fizetett!!! csak élösködött rajta,4-5 évig,nem is dolgozott,de egy nap ezt is megúnta,összepakolt és lelépett.Mikor a párom munkában volt.Még levelet sem hagyott,szóra sem méltatta!!!Ettöl a párom úgy megzavarodott,3 hétig a pszihiátrián volt,elkülönitve.Utána elvesztette a munkáját is,a hitelt elbukta és vele a lakást is.Fél évig tartott amig lett új melója és újra talpra állt, de mentálisan még nem tudta feldolgozni ezt, pedig ez 10 éve volt!!!Még mindig elmezavarban szenved,mondta,képtelen ezen túljutni.Mondtam,menjen pszihiáterhez,de nem akar,mert hogy újra begyógyszereznék....
2016. júl. 20. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!