Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném barátnőmet elvinni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném barátnőmet elvinni egy romantikus és élmenyekben gazdag nyaralásra. Milyen helyeket, városokat ajánlotok ehhez belföldön?

Figyelt kérdés

Kb 5 napra terveztem, viszonylag olcsó de nem lerobbant szállásra gondoltam nyilván. A főzést én intézném, tehát ezt sem kell a szállástől elvárni. 18 évesek vagyunk, lazítós, fürdőzős nyaralást gondoltam, kultúrális illetve egyéb aktívabb programokkal egybekötve.


Milyen várost, illetve programlehetőségeket javasoltok ehhez? Amivel felejthetetlenné tehetném az első közös nyaralásunkat, izgalmas és ugyanakkor feltöltő jellegű, továbbá nem esik túl egy ~ 30 ezres kereten?


2014. máj. 14. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Tiszakécske termál...
2014. máj. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5 napi szállást hol lehet kihozni napi 3000 forintból? Ez engem is érdekelne.
2014. máj. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nézz körül különböző oldalakon, amelyek kedvezményes üdülést ajánlanak. Nagyon sok van, és kilehet fogni nagyon szép helyeket. Lealkudtuk.hu is ilyen pl, de még sorolhatnám. Vannak egész olcsók is, amiben benne van a szállás, csak kajára kell költeni.
2014. máj. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Költőnő? ***** válasza:

[link]

nézelődj itt, de sztem a napi 3.000 huf az meredek lesz

2014. máj. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30 e Ft-ből legfeljebb sátrazós kirándulást tudsz kihozni 5 napra, de még azt is csak vadkempingben. Normál kempingben kb 3-4 e/sátorhely/nap. 5 napra ez 20 ezer és akkor még nem számoltad bele a buszozás/vonatozás/autózás költségét és a kaja pénzt. Szóval necces. Dobjatok össze baráti társasággal pénzt és 4-esben egy másik párral menjetek. Kettesben ennyi pénzből aligha lehetetlen...
2014. máj. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2014. máj. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Balatonkörút biciklivel.
2014. máj. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért akarod nyaralni vinni, ha nincs rá pénzed?
2014. máj. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hévíz - Keszthely környéke eléggé romantikus tud lenni. Kis fürdés a tóban, majd megnézhetitek a Festetics Kastélyt. De el tudok menni bringázni, túrázni, segwayezni.


Viszont 5 napos nyaralást elég nehéz kihozni 30ezer forintból... szerintem ez nagyjából a szállásra lesz elég (bárhova is mentek)

2014. máj. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!