Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti milyen esetekben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti milyen esetekben tűntök el, és mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon fiatal lány, és vagyok én. A korkülönbség közöttünk jelentős.


Rengeteget beszélgettünk, rengeteget találkoztunk. Jól éreztük magunkat.


De már napok óta nem érem el sem telefonon sem facebbookon.


Nagyon aggódom érte, értünk.


Ti miért tűnnétek el szó nélkül?


És mit várnátok el tőlem, mit tegyek?


Bármit teszek valószínűleg nem lesz jó. De kíváncsi vagyok mások mit tennének, és miért viselkednének így.


A nemleges választ is eltudnám fogadni, bár erre utaló magatartás nem volt. Egyik napról a másikra felszívódott. Ez mához egy hete.


2016. júl. 26. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Ès mièrt vagy itt?

Hívd fel a szüleit hogy mivan vele

Akkor tűnik el valaki ha magában találja a hibát valami miatt,ès öngyilkossági kisèrleteket akar vègrehajtani,nem fogadják el,mindenki utálja abban a pillanatban,állandóan megakar felelni de mègsem jó ès már az èletèt kb erre áldozza fel

Ezek a tini lázadó korszakok

Nem tudom ti hány èvesek vagytok, ès hogy egy hete mi törtènt de nyomós okkal szìvodott fel

Bocsi ha túlreagáltam de èn azokat tapasztalatból írtam..

Az is meglehet hogy csak koptatni akar ès barátnőivel èpp a plázát járja

Vannak ilyenek is..

Mindenesetre járj utána

2016. júl. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát ha egy csaj nem ír vissza akkor valószínűleg nem érdekled. Viszont ha nincs fent facebookon már egy jó ideje akkor esélyes, hogy meghalt.
2016. júl. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én akkor nem jelentkeznék ha nagyon felidegesített volna
2016. júl. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!