Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lanyok, ilyen helyzetben ti...

Lanyok, ilyen helyzetben ti nem erzitek magatokat kellemetlenül? : D Fiúk, ti milyen esetekben nem nézitek meg egy lany feneket?

Figyelt kérdés

Tegnap a tesitanarhoz lementem tesipoloert egy cicanadragban, nyári toppban es a tesitanari előtti részen ültek 11.-es fiúk.

Amikor lementem, akkor epp egy pillantasra rajuk néztem es amikor bementem a tesitanariba, akkor ugy éreztem, hogy utánam fordultak.

Felfelé a lépcsőn, pedig azt éreztem, hogy bamulnak, de lehet csak bekepzelem :D ( 9.-es vagyok)



Fiúk, tegyük fel, hogy a baratnotok nincs mellettetek, egyedul/haverotokkal vagytok egy ilyen helyzetben.

A lany utanfordultok, vagy annyira nem erdekel titeket?



Kort is legyszi :)

( ha van hasonló story, azt us szívesen fogadom, privátban us :D )



2016. jan. 20. 18:00
1 2
 1/11 Morozov ***** válasza:
100%
A fiúk általában vetnek rá egy pillantást, és ha tetszik nekik, amit látnak, akkor hosszabban is megnézik.
2016. jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Az a pasi aki nem fordul egy formás csajsegg után az meleg. Habár én még csajként is megnézem az előttem vonuló jó csajseggeket. Egy pasi miért ne tenné? Barátnőtől függetlenül van szemük nekik is és megnézik ami tetszik nekik.
2016. jan. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Minden pasi (kivéve ha búza) megnézi a csajok seggét főleg ha cicanadrágban vannak, szóüval nem kell most elszállnod magadtól, hogy hűde jó csaj lehetsz...:D
2016. jan. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

én csajként simán megnézem a pasik seggét :_D

szerintem mindenki ezt teszi... semmi különös nincs ebben

2016. jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3. egyáltalán nem szállok/szálltam el magamtól :DD



4. pacsiii :DD

2016. jan. 20. 18:19
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Hű, ez aztán a színvonalas kérdés. Imádkozz, hogy tényleg jó segged legyen, mert hogy az eszedért senki nem fog szeretni, az már most világos...
2016. jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6. ha nem tetszik a kérdés, nem kell válaszolni, ennyi -.-
2016. jan. 20. 18:22
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha tetszik, akkor hogyne. :D Egy nyáron sokat utaztam egy lány barátommal (mindkettőnknek volt kapcsolata mellette), és a vonaton egy idő után feltűnt, hogy ő hamarabb fordul meg a csajok után mint én. Neki még diszkrétnek se kellett lennie. :D

Szerintem alap dolog, addig ameddig valaki nem undorító módon teszi, addig nincsen vele gond.

22F

2016. jan. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Én csak húszéves korom után tudtam meg, hogy a férfiak azért olyan előzékenyek a zebrán átkelni szándékozó nőkkel, mert akkor megnézhetik a hátsójukat. Kínos is volt, mikor társaságban panaszkodtak, hogy a magyar autósok így+úgy, bezzeg külföldön, én meg benyögtem, hogy ugyan ne túlozzanak, én nem ezt tapasztaltam, mindig azonnal megállnak, erre mind nekem estek, hogy NEKED jóhogy megállnak... uramisten, de ciki volt :D
2016. jan. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bizony, pasiként ha az utcán esetleg több nő is vana közeledben, aki potenciálisan jó seggel rendelkezik, azonnal le kell állnod és kapkodnod a fejed utánuk, hogy kellő ideig vizsgálgatni tudd őket, különben meleg leszel a végén.
2016. jan. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!