Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titokban szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titokban szerelmes vagyok vkibe. Próbálok nem foglalkozni vele. Viszont vmiért akárkivel találkozom, folyamatosan ő kerül szóba és soha nem én hozom fel. Az univerzum nem akarja hagyni, hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés
Ha nem is veszek részt a beszélgetésben, akkor is hallgatom, ahogy róla beszélnek. Nem értem, miért kerül mindig szóba előttem.

2016. ápr. 13. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod el neki?
2016. ápr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mert esélytelen.
2016. ápr. 13. 21:40
 3/14 anonim ***** válasza:

Miért olyan biztos, hogy esélytelen? Akár privátban is leírhatod, ha itt nem szeretnéd.


Amúgy meg szerintem még jobban ki vagy élezve a vele kapcsolatos dolgokra, ezért hallod meg mindig, ezért tűnik fel, amikor szóba kerül.

2016. ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jel...
2016. ápr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mintha másik témában is ugyanezt a kérdést olvastam volna nemrég...
2016. ápr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd mitől esélytelen? Lehet látják rajtad, hogy érdeklődsz iránta, szándékosan célozgatnak.Össze akarnak hozni vele.:-) Ez olyan nagy tragédia? Vagy amire még nagy az esély, ő is sokat említ Téged. Véletlenek nincsenek.
2016. ápr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Amúgy ez tényleg így szokott lenni. Ha valaki sokat emleget Téged mások előtt, valaki tovább adja az infót, ami eljut hozzád, telepátia szerű jelenség. Az univerzum csak abban segít, hogy eljuttatja a jelet. Ő gondol rád. És mindig van egy pletykás ember, aki még segít is az univerzumnak.:-)
2016. ápr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló élményem :D És én is azt hittem hogy reménytelen, de nem volt az :D.

hány éves vagy?

2016. ápr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azért reménytelen, mert van már vkije. 23 éves vagyok.
2016. ápr. 16. 06:33
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért még nem esélytelen mert valakije. Persze így rányomulni nem szép dolog. De nekem valahogy pont úgy jöttek ki a lépések hogy sikerült, pedig nagyon nem hittem benne, vagyis csak titkon reménykedtem, mert a körülmények hihetetlennek tűntek. Mégis összejött.
2016. ápr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!