Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek is bizarr, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bizarr, hogy 17 éves létemre még sosem voltam szerelmes "elérhető fiúkba", sőt még csak nem is nagyon tetszetek, viszont folyamatosan irgalmatlanul erős "plátói szerelmeim" vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mármint, ugye ebben a korban az lenne az "ideális", ha suliból innen onnan habarodnék bele emberekbe és a barátnőimmel vihogva tárgyalnánk a "szerelmi ügyeinket" és együtt izgulnánk, ha az illető a közelünkbe keveredik... Ha úgy vesszük, nem maradok ki ezen szituációk "életre szóló örömeiből", ugyanis a többiek minden hónapban másik srácba bolondulnak bele, így dúskálok az élvezetes "Szerinted bejövök neki?" típusú beszélgetésekbe, csupán akkor van gáz, ha valaki pusztán kíváncsiságtól és jóindulattól vezérelve megkérdi,hogy "És neked tetszik valaki?". Na, ilyenkor alapesetben nemes egyszerűséggel azt szoktam felelni, hogy "perpillanat senki", hisz akármennyire is megbízok a csajokban és ismerjük egymást, szerintem lazán zárt osztályra záratnának, ha bevallanám, h "Aha, igen, de ha csak a Jóisten nem tesz csodát nem hiszem, hogy bármi is lesz belőle, mivel az illető már 200 éve halott, vagy pusztán "valójában nem is létezik"(pl. filmes karakter). Ám mikor már huszadszorra ismételem, h "nem, nekem aztán senki sem" akaratlanul is kezd "gyanússá" válni a dolog, így egy fél órás "na, mond meg nyugodtan, tudod, h nem mondjuk el neki,stb.) uszulás után általában be szoktam kamuzni egy random nevet, azzal a kiegészítéssel,hogy nem ismerik a "szerencsést"...

Lehet, hogy egész életemben így fogok "roskadozni" a plátói szerelmek súlya alatt, szenvedve a tudattól, hogy azt az embert, akit teljes szívemből szeretek sohasem fogom tudni még csak távolról sem megpillantani és rámosolyogni, másrészt pedig attól, h a minden ember, még a legközelebbi barátaim előtt is folyamatosan "titkolóznom" kell, hogy ne nézzenek őrültnek?

Szerintetek mit tudnék tenni, vagy van esélyem arra, hogy idővel "normálissá váljak"?



2016. júl. 26. 19:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez kicsit fura,hogy színész meg stb.-n kívűl nem tetszett még senki...de ez nem gáz!

De hasonló helyzetben vagyok...ugyan ilyen voltam ..míg nem jött egy srác akibe beleszerettem de mégsem lehet az enyém..

Van barátnője!Soha nem tetszett még senki ,míg a barátnőimnek az összes pávagyerek bejött..nekem soha...

Aztán ahogy mondtam jött ő...

Aki ugyan azt a hobbit űzi ,a humora,mint az enyém...

Facebookon találtam rá,aztán kiderült,hogy ugyanott lakunk:) 9 hónapig nem mertem lépni...aztán lett barátnője...és végig kell néznem facebookon is,hogy eggyütt vannak..

9hónapja csak erősödik bennem ez az érzés...

Nem tudom,hogy ez plátói szerelem e..de ez nagyon fájdalmas!És úgy beléhabarodtam,hogy ez hihetetlen ..nekem nagyon nagyon sokára lesz kapcsolatom ez a fiú miatt

Szóval ezzel azt akarom mondani,hogy neked is fog jönni egy olyan srác akivel eltudod képzelni magad,aki valamiben meg fog!:) Ettől nem kell félni:) De reméljük te szerencsésebb leszel,mint én!

2016. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Itt vagyok én, ha akarsz, írhatsz.

Nem vagyok színész, de költő vagyok és ösztöndíjas biotechnikus

16/F

Nem troll, vagyok, ne downvótolj

2016. szept. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én 18 éves lány vagyok és ugyanígy vagyok ezzel. Pedig rengeteg fiú udvarol, de egyszerűen nem érzek még vonzalmat se irántuk, viszont tudom, hogy ez beteges, de egy éve bele voltam habarodva egy 36 éves, házas férfiba, alig tudtam elfelejteni. Úgy sikerült, hogy nyáron beleszerettem a munkatársamba(ő is 18), de neki is barátnője volt, van már két éve. Rég nem láttam, de még mindig róla álmodom és a közös élményeinkről. Elég depis is vagyok ezek miatt egy fél éve, hogy körülöttem mindenkinek van kapcsolata, vagy volt, nekem meg soha nem volt.
2019. jan. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!