Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Máris kezdek kiégni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Máris kezdek kiégni?

Figyelt kérdés

A "szerelmi életem" eddig teljesen reménytelen. Sok lánnyal kavartam már az utóbbi évek során fesztiválokon, bulikon, de nagyjából ennyiben ki is merülnek a sikereim. Voltam már szerelmes, nem is egyszer - és mindig kudarcba fulladt, mindig egyoldalú volt, ezeknek a lányoknak egy nagyon jó barát maradtam, semmi több annál. Szerintem nem vagyok egy rosszul kinéző srác, mások szerint sem, nagyon sok emberrel vagyok jóban, erősen szociális életet élek, és nem tartom magam annyira butának sem.


A helyzet az, hogy nekem nagyon elegem van a kavarásokból. Egyáltalán nem erre vágyom, nem vonz már az, hogy elmenjek egy buliba, és félrészeg, az átlagnál könnyebben kapható lányokkal foglalkozzak. Komoly kapcsolatra vágyom, valakire akit tényleg szeretek, de a sok csalódás miatt már lassan úgy érzem, hogy reménytelen.

Sőt, már kezdenek az érzéseim is elhalványulni, egyszerűen nincs meg bennem az az eddig erős ösztön, hogy én most szerzek egy barátnőt.


Gondolkodtam azon is, miért nem sikerült eddig semmi komolyabb. Érzelmes, odaadó srác vagyok, de nagyon könnyen beleszeretek valakibe, beleélem magam. Vajon ez lehet a probléma? Nem hiszem hogy képes lennék rá, hogy megváltozzak, de én azt látom, hogy a lányok többségének az őket semmibe se vevő hulladékok imponálnak. Nekem is ilyennek kéne lennem?


19f



2016. júl. 27. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maradj amilyen vagy,egyszer rád fog találni a szerelem, csak türelem.:)
2016. júl. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem!! Ne változz így vagy tökéletes és hidd el aki komolyat akar mint te nem a bunkokat keresi és rád talál... Csak idő és újra lángolni fogsz ha a nagy "Ő" belép az életedbe még sokkal jobban mint eddig emiatt ne aggódj! :*
2016. júl. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne barátom, és egy olyan fiúval ismerkednék meg mint te, én tuti össze jönnék vele/veled, nagyon ritka az ilyen fiú és becsülni kell :) rád fog találni az igazi csak várj vele :)
2016. júl. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok, 15-16-7 évesen nagyon szerettem volna barátnőt de sosem jött össze, most meg 19 múltam és már magasról leszarom az egészet, nem nézek meg lányokat, nem tetszik senki sem, teljesen olyan mintha aszexuális lennék, lehet az is vagyok amúgy. Mintha az agyam beletörődött volna hogy valószínűleg úgysem lesz senki olyan akivel kölcsönösen tetszünk egymásnak. 2 éve már nem is voltam semmilyen buliban, totál feleslegesnek tartom, unom magam, nem vonzanak se a lányok se az alkohol.
2016. aug. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most nagyon jól figyelj ide! Ne add fel, legyél mindig önmagad. Nem kell mások szerint csinálnod a dolgokat! Add magad, legyen kitartásod, akkor megtalálod az igazit. Aki komolyan veszi. Tudom mennyire nehéz, de várni kell. Lehet sokat, meg lehet keveset. Gondolkozz egy kicsit. Lehet az a baj, hogy te keresed őket, és nem ők téged. Ez nem azt jelenti, hogy gagyi vagy, hanem rossz társaságba léptél bele. Ha nem megy ez a bulizgatós téma, akkor keress máshol. Hajrá, bízok benned tényleg! Mert te teszel is érte, csak maradj ilyen.
2016. aug. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!