Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Félek a szerelemtől, miért?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a szerelemtől, miért? Többi lent

Figyelt kérdés

A környezetem többször is megemlítette, hogy nem nyitok mások felé és, hogy mindenkit ellökök magamtól, ugyanakkor azt is szokták mondani, hogy közösségi ember vagyok, szóval most így igazodjon ki az ember. Már többen is nyitottak felém, viszont én mondhatni "megijedtem". Szeretnék kapcsolatot, de valami mindig vissza húz. Egyszer szerintem voltam szerelmes, de nem lett belőle semmi. Miért van ez így és mit tegyek ez ellen? 16/l

A válaszokat köszönöm!



2016. júl. 28. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
ht ezt most honnan a rákból tudjuk? Neked kellene a legjobban ismerned önmagad..
2016. júl. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudod van az úgy, hogy az ember nem ismeri teljesen önmagát vagy nem tudja ki is valójában. De azért köszi az őszinte válaszodat! ;)
2016. júl. 28. 18:33
 3/5 anonim ***** válasza:
A gyakorlatlan ember azt hiszi, hogy a szerelem érzésekor kötelező feltárnia magát, pedig nem.
2016. júl. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is féltem, hidd el, teljesen normális.

Növeld az önbizalmadat, próbálj meg nyitni a fiúk felé, akár barátilag is, sokat segít.

Meg majd kinövöd.

2016. júl. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Givin' Answers ***** válasza:

Szia!


Természetes, hogy nem vagy olyan nyitott az ellenkező nemmel, mint a sajátoddal, sokan vannak ezzel így.

Próbálj beszélgetni a fiúkkal (barátkozás céljából), hamar meg fogod szokni, hogy felszabadultan társalogj velük, nem fogsz annyira szorongani ha kettesben vagy valamelyikükkel. Persze az is lehet, hogy jól elvagy a fiúkkal, és hogy csak ha "úgy" közelednek hozzád (Bocsi, nem jut eszembe ideillő szó c: ) akkor ijedsz meg. Ahogy az elöttem szólók is írták - Szerezz önbizalmat! - Vagyis inkább tartsd meg, amikor fiúkkal beszélsz. Tudom, hogy nem a legjobb válasz, de remélem, hogy segíthettem, mind Neked, mind pedig azoknak akiknek ilyen problémájuk van. :)

2016. júl. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!